Kayıp iPhone 5 nasıl bulunur ?

Sadullah

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Bahçelievler
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bundan 2 hafta önce iphone 5'imi kaybettim. 2 hafta aradım durdum bulamadım.
Takside unutmuşum ama ne durak ne plaka biliyorum daha yeni almıştım Napıcağım? Kutusu felan herşeyi elimde garantisi duruyor.

Arıyorum Ulaşlılamıyor diyor. Recep abi şifreli telefon savcılığa vericeğimde o iş yaş diyorlar 2 yıldır bekliyen varmış.

Telefonun şarjı bitti ve bir yere düştüyse çok zor bulursun.
Düştüğünü sanmam arka koltukta unuttum müşteride almış olabilir.

Sen ver, sen elinden geleni yap da bırak gerisini savcılık yapsın. Ayrıca Find My iPhone'u denedin mi? Bunu açmış mıydın ?

Ayrıca SIM kartında SIM kilidi varsa adamlar iyi niyetli bile olsa senin onlara ulaşman mümkün değil. İşte her şeye şifre koymanın faydaları (!).

Sen ver, sen elinden geleni yap da bırak gerisini savcılık yapsın. Ayrıca Find My iPhone'u denedin mi? Bunu açmış mıydın ?

Ayrıca SIM kartında SIM kilidi varsa adamlar iyi niyetli bile olsa senin onlara ulaşman mümkün değil. İşte her şeye şifre koymanın faydaları (!).
Abi onuda duydum lakin Icloud hesabı açmamıştım sadece Itunes açtım. ve onun içni internet bağlantısı gerekiyormuş diye duydum telefon için.

Zaten iCloud olsa bile telefonun açık ve internete bağlı olması gerekiyordu.

Savcılığa verebilirsin ama pek bir şey çıkmaz. Çünkü bir arkadaşım telefonunu kaybetti ve daha sonra iPhone'mu buldan buldu telefon Kahraman Maraş'tan çıktı adres fln herşey var ama polis gidip telefonu almadı yok yazı gelmesi vs. savcılık derken hala uğraşıyordu son durum ne oldu bilmiyorum yarın arayıpta sorsam aklıma geldi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı