Kayıp Kargo Sorunu

Şuan elimden bir şey gelmiyor malesef kargolar da haftasonu çalışmıyor ne yazık ki ama firmaya özel belki teslimat yapabilirler, pazartesi günü tekrar aracayacağım eğer bana karşı mağaza burun kırın eder, bıyık altından konuşurlarsa hukuki olarak yaptırmak zorunda kalacağım, çünkü biliyorum ki teknik servis topu kargo şirketine, kargo işe teknik servise atacak, umarım çok fazla büyümeden elime ulaşır tek bunu temenni ediyorum.
İlk olarak Müşteri Memnuniyetinin Adresi | Şikayetvar da bir konu açın. İlgilenilmez ise hukuki sürece başlarsınız.

Kutuda hasar var mıydı? Var ise tutanak tutturmanız lazımdı. Tutulmaz ise tüm sorumluluk size aittir. Hiç bir hak talep edemezsiniz.
Hasar yoktu tutanak tutmaya izin vermedi kapıya gelen eleman hatta paket içeriğini açmaya dahi izin vermedi. Şubeye gidip durumu orda anlatmamı istedi. Ne yapmam gerekiyor?

Hasar yoktu tutanak tutmaya izin vermedi kapıya gelen eleman hatta paket içeriğini açmaya dahi izin vermedi. Şubeye gidip durumu orda anlatmamı istedi. Ne yapmam gerekiyor?
Benim başımdan bir olay geçti. Ama bunda satıcı sorunluydu. Ben 2 adet renkli yüksek kalite A4 kağıdı istemiştim. Ancak satıcı bana 1 adet gönderdi. Yani sorun size gönderen kişiden kaynaklanabiliyor. 10 TL fazla kazanıp haram yiyenlerde var.

2 gündür telefon trafiğinin ardından öğrendim ki kargom teknik servise hiç ulaşmamış. 20 gündür nerelerde olduğu belli değil. Bugün bize haber geldi ve kargonuz İstoç'ta dendi. Teknik servis de İstoç'ta ancak tekrar Metro Market'e gidecek ve ordan tekrar teknik servise kargolanacak. Yani 15 gün daha var anlaşılan. İnanın içimden ürünümü savunmak bile gelmiyor ne zaman gelirse gelsin diyorum artık. Bu kadar iğrenç bu kadar leş firmalar olamaz. Neymiş haftaya kadar benim elime ulaşmazsa yenisini vereceklermiş, umarım ulaşmaz!

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı