Kayıt ettirmeden iPhone 13 kullanılır mı?

volodymr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz geçtiğimiz haftalarda yurt dışı telefon kayıt ücretine ağır bir zam geldi, benim ise şöyle bir düşüncem var.

Yurt dışı iPhone 13 alıp 4 ay normal SIM + 4 ay e SIM + 4 ayda şu anki telefonumun mobil internet paylaşımı ile telefonu kullansam sizce kayıt ettirmeden kullanabilir miyim?

Diyelim bu şekilde kullanabiliyorum, ileride bu normal SIM'in kayıtsız kullanma süresinin kısaltılması gibi bir şey söz konusu olabilir mi?

Beni aydınlatırsanız sevinirim.
Umarım bir sen akıllısın gibi yanıtlar gelmez bir telefona 750 dolar vergi veremem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu akıllılık ya da başka bir şey değil. İlk defa yapan da değilsin takma o yüzden keyfine göre :)

Dostum şöyle sıkıntılar var, yanında 2 telefon taşımak zorundasın hep. Sadece mobil veri olarak düşünme telefon çaldığında da diğer telefonun çalacak. 2 şarj aleti 2 adaptör taşıyacaksın hep. Bu kullanışsız ve bir süre sonra bıktırıyor. Ha yok eğer bıkmam taşırım sıkıntı da yaşamam diyorsan kullanılabilir tabii.

Bu akıllılık ya da başka bir şey değil. İlk defa yapan da değilsin takma o yüzden keyfine göre :)

Dostum şöyle sıkıntılar var, yanında 2 telefon taşımak zorundasın hep. Sadece mobil veri olarak düşünme telefon çaldığında da diğer telefonun çalacak. 2 şarj aleti 2 adaptör taşıyacaksın hep. Bu kullanışsız ve bir süre sonra bıktırıyor. Ha yok eğer bıkmam taşırım sıkıntı da yaşamam diyorsan kullanılabilir tabii.

7Plus'la birlikte falan çok sorun yaşamaz o konuda 7Plus üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı