Kayıt için GeForce Experience kullanmaya değer mi?

Nixould

Centipat
Daha fazla  
Şu anda RTX 3060 ekran kartına sahibim. Dolayısıyla GeForce Experience kullanabilirim fakat bana bu program hep karışık ve işlevsiz gelmiştir. Sonrasında çokça önerildiğini gördüm ve tekrardan buradan sormak istedim. Şu anda oyunlar için kullandığım video kayıt programı OBS. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama oyunları oynadığım kalitede kayıt edemiyor sanki. Ayarlardan en ideal ayarları yapmaya çalıştım ve eski konu başlıklarımda da görebilirsiniz, video boyutu 48 GB'lara kadar çıktı. Bu Metro 2033 ile mi alakalıdır bilmiyorum ama durum böyleydi. Ben de ne yaptığımı bilmiyorum ama ayarlara bayağı oynadım. Bu yüzden ayarları yükseltirsem tekrar bu büyüklüklere ulaşmasından da korkuyorum. Ayrıca nedense bazen kasıyor bile video. Sistemim gayet iyi diye biliyorum ve eğer sıkıntı bilgisayardaysa benim için büyük sıkıntı. Özetle GeForce mu kullanmalıyım yoksa OBS'ten ayarları yükseltip sıkıntı yaşamayacağım bir şekilde kayıt mı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
GeForce ya da diğer kayıt programlarına yönebilirsiniz, Fraps gibi, Bandicam gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt+Z yaparak bit hızlarını vb. ayarlayabilirsiniz. Youtube için 1080P 60FPS için maksimum değer 15 yani 15 bin bitrate. Üstünü desteklemez.
Peki hocam yayın için ne kullanmalıyım ? OBS devam mı ?
Alt+Z yaparak bit hızlarını vb. ayarlayabilirsiniz. Youtube için 1080P 60FPS için maksimum değer 15 yani 15 bin bitrate. Üstünü desteklemez.
Ayrıca hocam, video yüksek kalite olsa çok iyi olur. Dediğiniz gibi 15 bin bitrate yaparsam benim de gördüğüm görüntü kalitesini videoya verebilir miyim ? Burada da 60FPS demişsiniz ama ben tekrardan sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı