Kayıt programı önerisi

CİLLE

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, YouTube başlamayı düşünüyorum kullanışlı ve FPS fazla düşürmeyen program önerir misiniz?
OBS önereceksiniz yüksek ihtimalle ama OBS ile kayıt aldığımda ya oyun kasıyor ya da ekran dalgalanıyor.
Action ile kayıt yaptığımda hiçbir kasma dalgalanma olmuyor ama Action tam olarak istediğim özellikleri vermiyor.
Başka önerebileceğiniz program var mı?

Ekran kartınız nedir? Ekran kartınızın ile sürücü ile video kaydı alırsanız daha az bir FPS düşüşü yaşarsınız -İntel HD Graphicsde sanırım böyle bir özellik yok.-.

Arkadaşlar, YouTube başlamayı düşünüyorum kullanışlı ve FPS fazla düşürmeyen program önerir misiniz?
OBS önereceksiniz yüksek ihtimalle ama OBS ile kayıt aldığımda ya oyun kasıyor ya da ekran dalgalanıyor.
Action ile kayıt yaptığımda hiçbir kasma dalgalanma olmuyor ama Action tam olarak istediğim özellikleri vermiyor.
Başka önerebileceğiniz program var mı?

Ekran kartın NVIDIA ise exprince uygulamasında kayıt özelliği var gayet iyi o
Nvidia ekran kartları için kendi sunmuş olduğu Ansel gayet iyi bir seçenek çok kaliteli ses ve görüntü kaydı yapıyor ve FPS de sadece 100 FPS de 3 FPS düşüklüğe neden oluyor. AMD tarafında ise ReLive neredeyse hiç FPS düşüklüğüne neden olmadan kayıtları yapıyor fakat Ansel kadar kaliteli ses kaydı yapmıyor. İşlemciniz düşükse bu FPS kayıpları biraz daha artabilir.

OBS ile kayıt yaparken varsayılan ayarlarımı kullanıyorsun.
Hocam varsayılan ayarlar derken ?
Klasik OBS ayarlını yapıyorum. Yani videonun kalitesini kaç FPS olacağını vb.
Ekran kartınız nedir? Ekran kartınızın ile sürücü ile video kaydı alırsanız daha az bir FPS düşüşü yaşarsınız -Intel HD Graphics'de sanırım böyle bir özellik yok.-.

Ekran kartın NVIDIA ise exprince uygulamasında kayıt özelliği var gayet iyi o

Ekran kartım NVIDIA ancak oyun içi yer paylaşımı açılmadığı için kullanamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı