Kayıt yaptığım kursu iptal ettirmek

herpetr

Kilopat
Daha fazla  
Daha bu sabah bilgisayar dersleri veren bir yer ile anlaşarak belli bir ücret karşılığı burslu bir şekilde bir yere kayıt yaptırdım ama çok geçmeden pişman oldum ve iptal ettirmek için aradım. Bana düzgün cevap vermeden ödemeyi erteleyebileceklerini söylediler ama ben şu an tamamen pişman olmuş vaziyetteyim. 7 günlük bildiğim kadarıyla bir cayma hakkım var bunu kullanabilir miyim ya da nasıl kullanırım? Bana imzalattıkları bir çok belge ve senet var bunlar bir engel yaratabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Girdiğin dersi ödersin. Dershanelerden bildiğim kadarıyla sözleşme vs olmadan girdiğin dersi ödersin girmediklerinin parasını alırsın. Senetide alabilirsin. Sonuçta alacağın dersi bilmiyorsun belki beğenmeyeceksin kursu. Senetleri almaya çalış.

Girdiğin dersi ödersin. Dershanelerden bildiğim kadarıyla sözleşme vs olmadan girdiğin dersi ödersin girmediklerinin parasını alırsın. Senetide alabilirsin. Sonuçta alacağın dersi bilmiyorsun belki beğenmeyeceksin kursu. Senetleri almaya çalış.
Daha bu sabah kayıt yaptırdım ve ilk derse daha bir aydan fazla var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı