Kayıtsız Redmi NOTE 13 Pro alınır mı?

TRickboy

Kilopat
Yer
Çamlıca
Daha fazla  
Meslek
Vardiya Zabiti

Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum fakat her hangi bir sorun ile karşılaşır mıyım biliyorum. Satıcı 750 TL ye IMEI kaydı yapacağını söyledi, güvenilir mi? Alırken nelere dikkat etmeliyim? İyi forumlar.

Son düzenleme:
Kayıtla birlikte garantisiz ve kaçak bir telefona 12K vermek yerine çok çok daha güçlü Realme GT2 modelini Türkiye garantili 14K fiyata alabilirsin.

Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum fakat her hangi bir sorun ile karşılaşır mıyım biliyorum. Satıcı 750 TL ye IMEI kaydı yapacağını söyledi, güvenilir mi? Alırken nelere dikkat etmeliyim? İyi forumlar.
Cihazın fiyatı nedir anlaşılmıyor. Resmen dolandırıcıyım diye bağırıyor satıcı. Bu tür telefoncular cihazı sattıktan sonra sizi tanımaz. Zaten birkaç güne Poco X6 olarak tanıtılacakmış cihaz. Ya bekleyin ya da üzerine koyup GT 2 alın.

Arkadaşlar benim için önemli olan fiyat, GT2 güzel telefon fiyat önemli olmasa onu alırdım. 750 TL olan IMEI sorun yaratır mı?

Fiyat nedir?

10,79 TL mi?​

Satıcıya sordum, 10,790 TL. 750 TL de IMEI ücreti.

Bu arada eski telefonumun IMEI numarasını bu yeni telefon için kullanabiliyor muyuz? Buna benzer bir şey duydum. Eğer böyle bir şey varsa TR kayıtlı eski telefonumun IMEI numarası bana sorun çıkarmaz diye düşündüm.

Hayatımda hep TR garantili cihaz kullandım, hiç imei çakılmış ya da çakılmamış yurt dışı cihaz kullanmadım. Konu hakkında bilgim yok. Bilen biri cevap verse daha iyi olur.

SD cihazlarda genelde direnç işlemiyle kayıt yapılmakta; sıfır cihaz açılıp direnç işlemi yapıldıktan sonrası işlem yapan kişinin ustlığına ve biraz da şansa bağlı kaldı ki daha yeni bir cihaz olduğu için şeması olduğunu sanmam.

SD cihazlarda genelde direnç işlemiyle kayıt yapılmakta; sıfır cihaz açılıp direnç işlemi yapıldıktan sonrası işlem yapan kişinin ustlığına ve biraz da şansa bağlı kaldı ki daha yeni bir cihaz olduğu için şeması olduğunu sanmam.
Evet hocam şu an için belirttiginiz sebepten ötürü IMEI atılmıyormuş. Bu işlemi kendim yapabilir miyim? Ayrıca TR Kayıtlı eski telefonumun IMEI numarasını bunun için kullanabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı