Kaykay kayarken neden herkes bana nefretle bakıyor?

Emin olun buraya gelip size yalan konu açıp gidecek bir insan değilim, amacım farklı idi ama herkes farklı anlıyor. :(

Bu tipler hayatlarinda basari elde edememiş, yeteneği olmayan, sığ görüşlü kişiler. Takmayın. Gülün geçin. Eğlence malzemeniz olsun.

Bu tipler hayatlarinda basari elde edememiş, yeteneği olmayan, sığ görüşlü kişiler. Takmayın. Gülün geçin. Eğlence malzemeniz olsun.
Dediğim gibi içe kapanık biriyim içimde fırtına koparır dışa hiç göstermem, bu yüzden etkiden çıkmak konusunda zorlanıyorum, ama tavsiyeniz için sağolun.
:(

Selamlar, bugün size sık sık yaşadığım üzücü bir olay danışacağım.
6 yıldır kaykay kullanıyorum, profesyonel denilebilir. Fakat ne zaman sokağa çıkıp sürsem insanlar bana nefretle bakıyor. Belki tarzımdan dolayıdır diyeceğim ama sweatshirt üstüne kolye giyiyorum bir tane, buna da nefretle bakılmaz zaten. Bazı İnsanlar bana karışıyor ayrıca, yok burası “ o altımdaki şey” için uygun değilmiş de, ismini bilmiyorsun ya daha! Hani çoğu kişi ilk kez görüyor belki merak etmiştir diyorum fakat hiç öyle gibi görünmüyor. Türkiye de bu spor dalında çok geride destek olmuyor Kısaca böyle arkadaşlar artık sıkıldım bayağı bu durumdan aranızda başlamak isteyen falan varsa seve seve yardımcı olurum.

Kafana takmana gerek yok kayarken müzik dinleyebilirsin.

Kafana takmana gerek yok kayarken müzik dinleyebilirsin.
Düşünmüştüm bunu fakat annem izin vermedi geçen gün görünce beni kulaklıkla,izin vermiyor artık
Araba korna sesini duyamayabilirmişim :(
Hocam genelde kaykaycılar bol tişört giyip küpe takıyorlar genelde toplumun normal karşılamadığı şeyler.
İşte bu yüzden yukarda ne giydiğimi anlattım hocam
Çok ses çıkardığından olabilir. Beni rahatsız ettiği olabiliyor.
Mümkündür, fakat o kadar araba egsoz motor sesi varken kaykaya sinirle bakmazsın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı