Kaykay tecrübelerim

Selam, 6 yıldır kaykay kullanıyorum belki aranızda başlamak isteyen fakat nasıl olur bilmeyen varsa aşağıdaki başlıklara tıklayıp seçebilirsiniz, kolay gelsin!

Bu sorunun cevabı aslında o kadar kolay değil, benim ilk kaykayım BU idi tavsiye ederim rahat rahat kullanılır alacaksanız alın.

Yalan söylemeyeceğim zordur, çok düşersiniz, yaralanırsınız ama öğrenirsiniz. Bisikletten ve patenden zordur.

Kesinlikle hayır, bir hocanızın olması gerekmiyor, kendiniz öğrenebilir ve gelişebilirsiniz, aynı zamanda BRAİLLE SKATEBOARDİNG'in öğretici videoları çok iyidir "how to, braille skateboarding" yazarak ulaşabilirsiniz.

Çoğu gereksiz insanın başlama amacı bu, ve beni sinir ediyor! Kaykay ulaşım, vakit geçirme ya da eğlenme amaçları ile alınır.

Yeni başlarken silikon kullanılmalı, silikon daha güvenli ve öğrenme için müsaittir, kemik hızlı ve dengesizdir belli seviyeye gelmeden alınmaz!

Sürecek zaman ayırmalı, bakımını yapmalı ve insanlara denemek için vermemelisiniz. (düşerlerse sizin suçunuz olur

Kesinlikle ama kesinlikle suya temas ettirmeyin dışarda karda yağmurda bırakmayın tekerlerini kirlendiyse hafif slak bir bezle silin zımparaya temizlik lazım değil.

Sağlığınız için ilk zamanlarda kask ve dizlik öneririm, sonradan sadece dizliğe geçin benim 6. yılım hala dizlik kullanıyorum.

U
Önereyim bekleyin

Nasıl bir amaçla kullanmayı planlıyorsunuz, ulaşım için olan kaykaylar pek hareket yapmaya müsait değildir öte yandan hareket kaykayları ulaşım için rahat olmayabilir, bütçeniz var mı?
Knk ben önceden bisiklet ve pateni profosyonel olarak kullandım kaykaya geçmeyi şuanda düşünüyorum uyguna başlangıç lazım tekte kirilmiyacak bı tane uygun lazım ama
U
Knk ben önceden bisiklet ve pateni profosyonel olarak kullandım kaykaya geçmeyi şuanda düşünüyorum uyguna başlangıç lazım tekte kirilmiyacak bı tane uygun lazım ama
Ama hem yol hemde haraket için kullanacak haraket fazla yapmam öyle

U

Ama hem yol hemde haraket için kullanacak haraket fazla yapmam öyle
Yukarıda cevap verdim hocam.

Yok Hocam çok zor, genellikle dönmüyorlar ya da üstüne binince tahtasının aşağı doğru eğildiğini gözlemliyorsunuz, tavsiye etmem.
Hocam, konuyu hortlatıyorum ama ben de bir kaykay almaya karar verdim. Sizin attıklarınızdan birini almalı mıyım, yoksa illa

şöyle profesyonel kaykaylar mı almam gerekiyor? Çünkü:
Çoğu izlediğim video da böyle kaykayların alınmamasının gerektiğini, başta iyi fakat sonradan kırılacağı ve boşa para harcanacağını söylüyorlar, (Ve izlediğim bir YouTuber daha önce aldığı böyle kaykayların parçalandığını ve ondan sonra profesyonel kaykaya geçtiğini söylüyordu.)
sizce ne yapmalıyım?
Böyle giderse eğer bisiklet almayı düşünüyorum.

Hocam, konuyu hortlatıyorum ama ben de bir kaykay almaya karar verdim. Sizin attıklarınızdan birini almalı mıyım, yoksa illa

Çoğu izlediğim video da böyle kaykayların alınmamasının gerektiğini, başta iyi fakat sonradan kırılacağı ve boşa para harcanacağını söylüyorlar, (Ve izlediğim bir YouTuber daha önce aldığı böyle kaykayların parçalandığını ve ondan sonra profesyonel kaykaya geçtiğini söylüyordu.)
sizce ne yapmalıyım?
Gang harika bence hocam.Yeni başlıyorsan öneririm ama yağmurda kullanma.

sizce ne yapmalıyım?
Merhabalar hocam, bana kalırsa bu kaykayı almayın, neden diyeceksiniz çünkü kaykay zor bir spor, ilginiz geçer, düşmekten sıkılırsınız, kullanmazsınız. Boşu boşuna 2. El niyetinden satarsınız, bence almayın ama kaykay iyi gibi görünüyor. Eğer eminseniz güzel bir model.

Merhabalar hocam, bana kalırsa bu kaykayı almayın, neden diyeceksiniz çünkü kaykay zor bir spor, ilginiz geçer, düşmekten sıkılırsınız, kullanmazsınız. Boşu boşuna 2. El niyetinden satarsınız, bence almayın ama kaykay iyi gibi görünüyor. Eğer eminseniz güzel bir model.
Gang harikadır sarcaksa alabilir.

Ben yeni başlamak istiyorum. Ulaşım için kullanacağımı pek sanmıyorum ama düz zemin bulursam neden olmasın. Bir de uygun fiyatlı olursa tadından yenmez bir kaykay önerebilir misiniz hocam.

Ben yeni başlamak istiyorum. Ulaşım için kullanacağımı pek sanmıyorum ama düz zemin bulursam neden olmasın. Bir de uygun fiyatlı olursa tadından yenmez bir kaykay önerebilir misiniz hocam.
hocam 60 kilo altı gang öneririm ama pahalı benim yöneleceğim kaykay ise horn ama sizin için değil düz sürecekseniz gang alın ama hareket yapacaksanız 60 kilo altıysanız alın

Geri
Yukarı