Kaynak kodlarıyla exe dosyası yapma

Neverchanges

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Kıymetli kardeşimlerim merhabalar. Elimde Visual Studio ile uygun kaynak kodları mevcut. Ben bu kaynak kodlarıyla beraber bir .exe dosyası yapmak istiyorum. Bunun için rehber mevcut mudur? Ben nasıl arayacağımı bilmediğim için sizlere danışmak istedim.

Kıymetli kardeşimlerim merhabalar. Elimde Visual Studio ile uygun kaynak kodları mevcut. Ben bu kaynak kodlarıyla beraber bir .exe dosyası yapmak istiyorum. Bunun için rehber mevcut mudur? Ben nasıl arayacağımı bilmediğim için sizlere danışmak istedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten belirtmiştim de sağ ol gene de.
Hangi dille yazıldığını belirtmemişsin. Visual Studio ile uygun demişsin.
VS ile uygun diller: C++, C++/CLI, Visual Basic .NET, C#, F#, JavaScript, TypeScript, XML, XSLT, HTML, ve CSS. Ayrıca kendin yükleyebildiğin diller: Python, Ruby, Node.js. Bu kadar dil arasından hangisiyle yazıldığını bilemeyiz kaynak kodlarının :D

Hangi dille yazıldığını belirtmemişsin. Visual Studio ile uygun demişsin.
VS ile uygun diller: C++, C++/CLI, Visual Basic .NET, C#, F#, JavaScript, TypeScript, XML, XSLT, HTML, ve CSS. Ayrıca kendin yükleyebildiğin diller: Python, Ruby, Node.js. Bu kadar dil arasından hangisiyle yazıldığını bilemeyiz kaynak kodlarının :D
C++.

Eğer Visual Studio ile yazılmışsa bir .sln dosyası vardır. Ona çift tıklayınca projeyi açması lazım. Sonra da derlemen lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Visual Studio ile yazılmışsa bir .sln dosyası vardır. Ona çift tıklayınca projeyi açması lazım. Sonra da derlemen lazım.

Halletmeye çalışıyorum hocam, teşekkür ederim. Offline bir oyuna noclip falan yapmıştık, onun için yapmaya çalışıyordum. Yardımlar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı