Kayseri için iyi internet sağlayıcısı önerisi

ROCKSTARLIVIN'

Hectopat
Merhaba, Kayseri'de yaşıyorum ve bulunduğum mahallede/semtte fiber bulunuyor, yakın zamanda 130Mbps alabilecekken sağlayıcım bunu zorla 90a düşürüyor ve bu durum can sıkıcı, değiştireceğim. Türk Telekom altyapısı var buralarda, hangi internet sağlayıcıları müşteri memnuniyetine dikkat edip iyi hizmet veriyor? (neredeyse hiçbiri biliyorum ama elbet daha iyisi vardır)

Kayseri'de yaşayan biri olarak Vodafone kesinlikle önermem. Millenicom'uda Bizim okulda kullanıyorlar cekmiyor. Kuzenim Talas'ta TurkNet kullanıyor. Ben Netspeed'e geçiyorum yarın kuracaklar. Sende düşünebilirsin.

Merhaba, Kayseri'de yaşıyorum ve bulunduğum mahallede/semtte fiber bulunuyor, yakın zamanda 130Mbps alabilecekken sağlayıcım bunu zorla 90a düşürüyor ve bu durum can sıkıcı, değiştireceğim. Türk Telekom altyapısı var buralarda, hangi internet sağlayıcıları müşteri memnuniyetine dikkat edip iyi hizmet veriyor? (neredeyse hiçbiri biliyorum ama elbet daha iyisi vardır)
Fiyatlar epey artıyor. Ona göre bir sağlayıcı bulunması lazım.

Çoğunluk TurkNet önerecektir.
Zaten şu an TurkNet kullanıyorum.
Fiyatlar epey artıyor. Ona göre bir sağlayıcı bulunması lazım.
NetSpeed ilk 6 ay sabit fiyat diyor ama bilemiyorum doğrusu.
Kayseri'de yaşayan biri olarak Vodafone kesinlikle önermem. Millenicom'uda Bizim okulda kullanıyorlar cekmiyor. Kuzenim Talas'ta TurkNet kullanıyor. Ben Netspeed'e geçiyorum yarın kuracaklar. Sende düşünebilirsin.
Millenicom'u bende düşündüm ama çekmiyordan kastın ne tam olarak? Wi-Fi bağlantısı mı zayıf yoksa çok mu yavaş internet?

Zaten şu an TurkNet kullanıyorum.

NetSpeed ilk 6 ay sabit fiyat diyor ama bilemiyorum doğrusu.

Millenicom'u bende düşündüm ama çekmiyordan kastın ne tam olarak? Wi-Fi bağlantısı mı zayıf yoksa çok mu yavaş internet?
İnterneti yavaş. Millenicom yeni abonelere 3-4 ay 230 sonra 300 yapıyor, sitesinde Duyurular kısmından bakabilirsin.

NetSpeed geçersen kodumu verebilirim. 12 ay boyunca 20 lira indirim oluyor. TurkNet'i TT altyapısından kullaniyorsan NetSpeed'e geçişte 6 ay 50TL indirim yapıyorlar. Normal fiyatı 278+9 lira modem 287-20 lira kod ile 50 lira da TT altyapısı kullanan firmadan geçince yani 220 liraya geliyor 6 ay.

Geri
Yukarı