KB-R81 vs Gamepower Warlock

Trust Cada GXT 890 alabilirseniz kesinlikle öneririm. Eğer bütçenizi 25 TL arttıramaz iseniz, Warlock Compact modelini alın derim. Warlock olan yay sorunlu idi, R81'i kullanmadım ama Warlock ile aynı ve onda da benzer sorun vardır.

Trust Cada GXT 890 alabilirseniz kesinlikle öneririm. Eğer bütçenizi 25 TL arttıramaz iseniz, Warlock Compact modelini alın derim. Warlock olan yay sorunlu idi, R81'i kullanmadım ama Warlock ile aynı ve onda da benzer sorun vardır.
Yorumun için teşekkür ederim ürünleri araştırcam
Üzgünüm ama Warlock Compact galiba Warlock un bir aly modeli aynı zamanda galiba başlığa yazmadım ama Türkçe q olması lazım
Gxt 890 Cada da bütçemin üstünde
@Sylveon yardımcı olabilirsen sevinirim seni hep klavye konularında görüyorum bakar mısın lütfen

Son düzenleme:
En uygun Trust Gxt 890:

Gamepower falan alınacaksa İncehesap Cuma günü yaptığı indirimleri bekleyin.

En uygun Trust Gxt 890:

Gamepower falan alınacaksa İncehesap Cuma günü yaptığı indirimleri bekleyin.
Peki Türkçe Layout bir klavye önerir misiniz lütfen.

Nasıl ya ben fotoğraflarında Türkçe Layout görmedim.
Pardon benim hatam Layout değil Türkçe harfler olsun istiyorum benim ezberimde değil yerleri.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı