KB4517245 ile Windows 10 1909 Sürümüne Geçiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1903'ün son sürümü ile çok bir fark göremedim.
Bildirim panelinin sağ üstüne "Manage Notifications" butonu eklenmiş (Çevrilmemiş şekilde duruyordu.).
winver içinde 1909 yazması dışında bir şey katmıyor.
-
Ayrıca Windows Update bölümünden Güncellemeleri Kontrol ettiğimde; Eki Görüntüle 445302
(SS bana ait değil ama bire bir aynı hata)
bununla karşılaştım. Bir sorun yarattığı yok ama benim gibi takıntılı birisi için "hata var", "bir şeyler yolunda değil" gibi yazılar baya rahatsız ediyor. Durum böyle olunca Denetim Masası üzerinden güncellemeyi kaldırdım.
Yok mu bir çözümü bunun? Sorun gider yaptım bir şey değişmedi.
Benim Windows Sisteminde Bilgim Sifir 0 ! Bu sorunu diğer Arkadaşlara ve Technopat'a sorabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok mu bir çözümü bunun? Sorun gider yaptım bir şey değişmedi.
Son kurduğunuz güncellemeyi kaldırın.
Kaldırmak için.
Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler

Sol Sütunda bulunan "Yüklü günleştirmeleri görüntüle" sekmesinden yüklü güncelleme paketlerini görebilirsiniz. 1909'a geçmek için yüklediğiniz paketi bulup kaldırarak tekrardan 1903'e dönüş yapabilirsiniz.

ya da

Önceden de belirtiğim gibi
1909'a geçmeden önce "KB4524147"'nin kurulu olduğundan emin olun yoksa sorun çıkartabiliyor.
Gerekirse manuel olarak kurun.

Ben şahsen 1909'a geçtim baktım çok bir değişiklik yok.
Paketi silip 1903'e geri döndüm. Kasım ayında zaten resmi olarak 19H2 kod adıyla gelecek. Acele etmeye gerek duymadım.

dikkat!!!!!
arkadaşlar.masaüstü pc ye sorunsuz uyguladım.
laptopuma aynı işlemi yapmaya kalkınca ilgin bir sorun yaşadım.
işletim sistemleri aynı ve güncel.laptoptaki sorun şu.bu 20kb dosyayı kopyalamaya kalkınca
tüm hdd ki kopyalıyor.diğer hdd yer olmayınca işlem yapılamıyor.
sorun bununla da bitmiyor.bu paylaşılan dosyayı kopyalama denemesinden sonra diğer tüm dosyalarda da tüm hdd kopyalıyor.sistem geri yükleme kapalı idi ,format atmak zorunda kaldım.
formattan sonra bu dosyanın pc de bu kopyalama sorunu çıkardığını öğrendim.ilk başta virüs bulaştı sandım.fakat format dan sonra yine 1909 geçiş dosyasını kopyalamaya kalkınca ,yine tüm hdd kopyaladı.böylece bu paylaşılan dosyanın bu hataya sebeb olduğunu öğrendim.bu sefer sistem geri yüklemem açık idi ucuz yırttım.

Bu kadar acele etmeyin arkadaşlar Windows 10'un her yeni çıkan sürümüne bodoslama dalmamak gerekiyor biliyorsunuz hep sorunlu oluyor çünkü. 1903 sürümü bile çok sorunlu onu bile düzeltemediler.

GTX 1070'i GTX 1080 yapıyor mu bu sürüm 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi olarak bu ay mı gelecekti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı