KB5004296 güncellemesi sonrası oyunlarda "Game error. Please reboot Game" hatası

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
İsteğe bağlı ve FPS düşmesi sorunlarını çözen KB5004296 (ismi böyleydi sanırım, aklımda böyle kaldı) güncellemesini indirdim. Ama RDR2'de hiç sorun yaşamamış biri olarak ilk kez oyunda "Game error. Please reboot Game" tarzında bir hata aldım. RDR2'ye özel bir durum sandım ama Minecraft'a girmeye çalıştığımda da sebepsiz yere çökünce bu güncellemeden dolayı olduğu aklıma geldi. Bu sorunu nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam güncelleştirme ayarlarından güncellemeyi kaldırabilirsiniz.

Rehber video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam güncelleştirme ayarlarından güncellemeyi kaldırabilirsiniz.

Rehber video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam videodaki gibi kaldırma işlemini yaptım. dün indiriğim tüm güncellemeleri kaldırmak istedim. Geriye yalnızca windows için güvenlik güncelleştirmesi KB5003637 ve Servicing Stack 10.0.19041.1145 diye iki şey kaldı. Onlarda kaldırılmıyor. Sorunun gidip gitmediğini test edeceğim şimdi.
Düzenleme:
Sorun Windows ile alakalı değil gibi duruyor. RDR2 ile alakalı bir problem gibi gözüküyor. Ayrı bir konu açarak durumu değerlendireceğim.

Son düzenleme:
Hocam videodaki gibi kaldırma işlemini yaptım. dün indiriğim tüm güncellemeleri kaldırmak istedim. Geriye yalnızca windows için güvenlik güncelleştirmesi KB5003637 ve Servicing Stack 10.0.19041.1145 diye iki şey kaldı. Onlarda kaldırılmıyor. Sorunun gidip gitmediğini test edeceğim şimdi.
Düzenleme:
Sorun Windows ile alakalı değil gibi duruyor. RDR2 ile alakalı bir problem gibi gözüküyor. Ayrı bir konu açarak durumu değerlendireceğim.
Tamam hocam. Umarım çözüm bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı