Keçeden mouse pad yapmak

Onun yerine defterinizi kullanabilirsiniz. O kadar gereksiz olur.
Mousepad i olmayan biri olarak denedim ve a4 boyutunda bir keçe ile de denedim keçe daha iyi.
Şimdi keceyi kayganlığı yuzunden mi beğenmiyorsunuz yoksa tüylenme sorunundan dolayı mı?

İkisinden dolayı da önermiyoruz. Ayrıca ileride skratezler çizilebilir.
Son zamanlarda ''desktop setup'' videolarında sıkça görünüyor. Benimde aklıma geldi. Fena bir fikir değil. Denemeli. Altta video ekledim. Gri rengi gayet hoş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende bunun gibi birşey amaçlıyordum fakat
Son zamanlarda ''desktop setup'' videolarında sıkça görünüyor. Benimde aklıma geldi. Fena bir fikir değil. Denemeli. Altta video ekledim. Gri rengi gayet hoş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu mesajı gördüm
İkisinden dolayı da önermiyoruz. Ayrıca ileride skratezler çizilebilir.

Mousepadler o kadar pahalı değil neden keçeden yapmak istediğinizi anlamadım.
Güzel soru. Birincisi minimalist sade bir tasarım. İkincisi sağlıklı materyal. Aslında bu bir konu başlığı olabilir. Ucuz mousepad alınıyor fakat malzeme kalitesi sağlıklı mı? Neden mousepadler arasında bu derece fiyat farkı var? Kullanılan boya, malzeme vs nedir. Sertifikaları var mı vs? Bunları önemseyenler olabilir. Tercih meselesi sonuçta.

Geri
Yukarı