Kedi ağaçta bekliyor

Zargles

Decapat
Daha fazla  
4 - 5 tane kedi ağacın dibinde kediye bakıyor kedi de ağacın tepesinde bekliyor. Az önce 1 kedi daha agaçtaydı ve diğer kedinin sırtını falan dişliyordu. Resimdeki kedi de kaçmaya çalışıyordu. Ne yapmak gerek?

Dosya Ekleri

• IMG_20230617_123355.jpg
    IMG_20230617_123355.jpg
    227 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20230617_123717.jpg
    IMG_20230617_123717.jpg
    287 KB · Görüntüleme: 66
Ağaçta kini bekleyen kediler çete ise evet kaçırın. Kedinin ağaca kaçma sebebi o kediler zaten.
Kaçırdım fakat ben beklerken de inmiyor kedi ve ben gidince diğer kediler tekrar toplanıyor. Ne yapmak lazım?

Ağaçta kini bekleyen kediler çete ise evet kaçırın. Kedinin ağaca kaçma sebebi o kediler zaten.
Alttaki kediler birbirine falan bağırıyor. Ağaçtaki sarı kedi diğerlerinin çıkmasına müsade etmiyor çözemedim.

Son düzenleme:
Masum kedi hariç diğerlerini kovduktan sonra ağaçtakini almaya çalış ya da merdiven ile. Kediyi de evine al. Kediyle aranızda güzel bir bağ ve güzel bir hikaye olur. 😀

Kaçırdım fakat ben beklerken de inmiyor kedi ve ben gidince diğer kediler tekrar toplanıyor. Ne yapmak lazım?

Alttaki kediler birbirine falan bağırıyor. Ağaçtaki sarı kedi diğerlerinin çıkmasına müsaade etmiyor çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı