Kedi azgınlık döneminde

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Konu başlığı her şeyi açıklıyor sanırım. 7-8 aylık dişi kedim var. Azgınlık dönemi yüzünden veteriner hekim kediye hormon iğnesi vurdu. Azgınlık bittikten sonra kısırlaştırma yapılacak ama ortada bir sorun var. Bugün hormon iğnesi olmasına rağmen hala uyutmamaya devam ediyor ve yeri göğü inletiyor. Resmen tüm kediler hadi buraya diye naralar atıyor. İyi de bu hormon iğnesini neden vurdurduk?

İğne olayını ilk defa duydum. Direkt olarak kısırlaştırma işlemi olmuyor muydu? Keşke veterinere sorsaydınız.

Ama kapiyi acik bırakmayın kaçmasın.
Çocuğum gibi bakıyorum ama keşke hiç gelmeseydi dediğim zaman çok oldu. Gelmeseydi derken, zor durumda olduğunu söyleyerek dışarıdan bir kişi getirdi.
İğneye gerek var mıydı? Benimkini geçen ay kısırlaştırdım. Miyavlaması ile belli etti diğer gün gittik hemen veterinere.
Evden çalıştığım için bir çaresini bulmam gerekti bu yüzden veterinere gittim. İlaç veya iğne veriyorlarmış. İlacı önermedi ve iğne vurdu ama niyeyse kedi hala aynı hareketleri sergiliyor.
İğne olayını ilk defa duydum. Direkt olarak kısırlaştırma işlemi olmuyor muydu? Keşke veterinere sorsaydınız.
Azgınlık döneminde kısırlaştırma olmuyor maalesef.
Bende kedime hormon iğnesi yaptırmıştım. Yaptırdıktan sonra ertesi gün kedim sakinleşti.
Teşekkür ederim aradığım cevap buydu. Umarım yarın ben de 5-6 saat uyuyabilirim.
Şöyle bir video izlemiştim zamanında... Kediye reset atıyor resmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İğne vurulduğu için daha fazla tetiklemek istemedim ama durum iyice vahim olursa deneyeceğim.

Şöyle bir video izlemiştim zamanında... Kediye reset atıyor resmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu bizim pisiye hard format atmışlar :D.

Nasıl böyle diyenlere cevap vereyim.

Cevap: kediler çiftleşirken adamın dediği gibi kafayı yer enseden tutun sonra dediği boşluklara gerçekte erkek kedi ayağını koyar çiftleşme başlar adam kediye olmayan bir eş ile çiftleştirdi sonuç olarak kızgınlık gitti.

Bir tür mastürbasyon.

Bu bizim pisiye hard format atmışlar :D.

Nasıl böyle diyenlere cevap vereyim.

Cevap: kediler çiftleşirken adamın dediği gibi kafayı yer enseden tutun sonra dediği boşluklara gerçekte erkek kedi ayağını koyar çiftleşme başlar adam kediye olmayan bir eş ile çiftleştirdi sonuç olarak kızgınlık gitti.

Bir tür mastürbasyon.
İğne vurulmadan önce videoda belirtilen hareketi denedim ama biraz mola verdikten sonra iyice şaşırdı. O yüzden son çare hormon iğnesi verdiler. Şu an hala diğer odadan boğazlanır gibi bağırışlar geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı