Kedi çiziği ile kuduz olur muyum?

kartalaerith111

Picopat
Daha fazla  
Enfeksiyonu olan iltihabı olan bir sokak kedisi vardı. Veterinere götürdük iyileşti, daha 1-2 gün oldu. Öyle kuduz vb. yoktu. Ona cok surtunen bir kedi vardı. Bugün hafif hastaydı. Elimi çizdi kanattı. Öyle kuduz vs problem olur mu? Sabun, kolonya vb ile yıkadım. Ayrıca bol bol suyla da yıkadım.

İşi şansa bırakmak istemiyorsanız hastaneye gidebilirsiniz. (beni köpek ısırdığında Karma aşı yapılmıştı. Karma aşı olunca yorgun olmak normal bir şey.)

İşi şansa bırakmak istemiyorsanız hastaneye gidebilirsiniz. (beni köpek ısırdığında Karma aşı yapılmıştı. Karma aşı olunca yorgun olmak normal bir şey.)
İşini şansa bırakma, üşenme, aşını ol.
Çok kafana takılıyorsa git bi hastaneye dostum. Adım atsan heryer saglık ocagı hastane vesaire :D
Gebze De sehrin ortasindayim. Burdaki sokak kedilerinde olur mu kuduz falan ya. Bisey olacagini dusunmuyorum aslinda. Bi suredire bahcede baktigimiz bi kediydi. Oyle hal hareketlerinde falan bi degisiklik yoktu ama hasta olunca birwz halsizlesti sadece o kadar.

Tetanoz asisi kuduz yerine gecer mi? Onu yaptirsam olur mu?

İşini şansa bırakma, üşenme, aşını ol.
Çok kafana takılıyorsa git bi hastaneye dostum. Adım atsan heryer saglık ocagı hastane vesaire :D
Ne olur ne olmaz yaptır aşını. Kuduz çok kötü bir şey.
Tetanoz yaptirsam olur mu? Kuduzdan DA korur mu?

Abı olan bir sokak kedisi vardı. Veterinere götürdük iyileşti, daha 1-2 gün oldu. Öyle kuduz vb. yoktu. Ona cok surtunen bir kedi vardı. Bugün hafif hastaydı. Elimi çizdi kanattı. Öyle kuduz vs problem olur mu? Sabun, kolonya vb ile yıkadım. Ayrıca bol bol suyla da y

İşini şansa bırakma.

Geri
Yukarı