Kedi kayıp ve sel olabilir

Kediye işkence etmek ne alaka sokaktaki kediler 7/24 işkence görüyor o zaman.
Sokak kedisi ile ev kedisi bir mi hocam? Ev kedisi ev ortamına evin rahatlığına alışır, tekirler sokakta yaşaya yaşaya alışır zaten o zorluğa ve sokak ortamına zira onlar zaten istediği zaman çiftleşiyor.

Sokak kedisi ile ev kedisi bir mi hocam? Ev kedisi ev ortamına evin rahatlığına alışır, tekirler sokakta yaşaya yaşaya alışır zaten o zorluğa ve sokak ortamına zira onlar zaten istediği zaman çiftleşiyor.
Ayrıca zaten onlarında kısırlaştırılması lazım.

Hocam başka bir nedende günah olduğu için kısırlaştırmadık bir araştıracağım.

Daha önce de yazmıştım kısırlaştırmak günah değil, sonuçta binlerce boğa kısırlaştırılıp öküz haline geliyor, günah olsa o işe girişmezdi o kadar insan. Tarih boyunca hiçbir hoca kalkıp boğayı kısırlaştırmayın günah dememiş.

Arkadaşlar konu sahibinin acısı yeterince var, ona yüklenmek gereksiz, güzel üslup ile kısırlaştırması gerektiğini söylemeniz yeterli olacaktır.

Daha önce de yazmıştım kısırlaştırmak günah değil, sonuçta binlerce boğa kısırlaştırılıp öküz haline geliyor, günah olsa o işe girişmezdi o kadar insan. Tarih boyunca hiçbir hoca kalkıp boğayı kısırlaştırmayın günah dememiş.

Arkadaşlar konu sahibinin acısı yeterince var, ona yüklenmek gereksiz, güzel üslup ile kısırlaştırması gerektiğini söylemeniz yeterli olacaktır.

Sabahtan beri oku oku bitmediniz yeri geldi ağladım yeri geldi ümitlendim yeri geldi ümidimi yitirdim şimdi de heyecanlıca sonu bekliyorum inşallah mutlu son olur.

Sabahtan beri oku oku bitmediniz yeri geldi ağladım yeri geldi ümitlendim yeri geldi ümidimi yitirdim şimdi de heyecanlıca sonu bekliyorum inşallah mutlu son olur.

Hocam ben soğukkanlılıkla ağlamamışken daha önce görmediğim bir insan ağlamış çok teşekkür ederim.

Hocam ben bir hocaya soracağım ayrıca 2.satırda yazdıklarınız için teşekkür ederim.

Hocam ben soğukkanlılıkla ağlamamışken daha önce görmediğim bir insan ağlamış çok teşekkür ederim.

Hocam ben bir hocaya soracağım ayrıca 2.satırda yazdıklarınız için teşekkür ederim.
Ben hocalara güvenmiyorum açıkcası hocam, soracaksanız cami hocasına falan sormayın bence. Bilindik ve iyi bir hocaya sorun, tabii karar sizin.

Ben hocalara güvenmiyorum açıkçası hocam, soracaksanız cami hocasına falan sormayın bence. Bilindik ve iyi bir hocaya sorun, tabii karar sizin.

Din hocama sormayı düşünmüştüm ama bence önyargılısınız.

Arkadaşlar umudumu kaybetmeye başladım ve ilk kez ağladım galiba bu hayvan geri gelmeyecek ancak şöyle bir şey oldu bahçe katında oturuyoruz ve annem bir sabah bir sesle uyanmış bir bakmış ki yavru bir kedi beni çok sevdi annesi etrafta yok biberonla besledik her kucağıma aldığımda beni yoğuruyor ve mırlıyor.

Bu kadar süre kaybolduysa bir daha gelmez diye düşünüyorum hocam.

Veteriner gelir dedi. Hocam ayrıca galiba sizi discord'dan tanıyorum ben Axion Ahmet.

Şimdi de yavru kedim kayboldu ama onu dışarı salmıyorduk bu sefer benim hatam değil dışarıdan eve bir kedi girip büyük kedimi dövmeye başlamış o sırada da yavru kedim kaçmış muhtemelen ağlayasım var ağlasam belki de açılacağım ama ağlayamıyorum Allah'a adak adadım 2 kedim içinde Müslüman insanlar lütfen bana dua etsin.

Arkadaşlar kaçan yavru kedim eve geri geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı