Kedi kısırlaştırma

Againbirth

Kilopat
Bursada olup da belediyesine ait barınaklarda kedi kısırlaştıran var mı? Sokakta baktığım bir kedi var kısırlaştırmak istiyorum ama maddi durumum yeterli değil bu yüzden belediyeyi aradım ama 1 ay sonraya randevu veriyorlar. O zamana kadar kızışmış olacağını düşünüyorum kedimin. Daha kısa sürede yaptırmam gerek, yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba sokak kedilerini belediye yapıyor fakat sokağa tekrar bırakıyor, oda hangi sokak bilemezsiniz. oradan birileriyle konuşup anlaşırsanız sokağınıza bırakıyorlar diye biliyorum. Kediniz dişi diğil ise şu anlık kısırlaştırtmayın, erkek kedimi kısırlaştıracağım zaman çok uçuk fiyat vermişlerdi. O zamanlar dışarıda kalıyordu fakat başa çıkarım diye eve aldım fakat 1 ay zor geçti, gerçi seviyorsan pekte zor olmaz bazen poşetlerin üstüne idrar yapıyor o kadar onun harici gece biraz anırıyordu :) azgınlık dönemi 1 ayda geçti. Parayı toparladığım zaman aşılarını yaptırdığım veterinere götürüp kısarlaştırdık, seninde öyle yapmanı öneririm, biraz eve alıp sabret öbürkü türlü belediye ye göndermeni çok önermem. Ama sokaktaki dişiler için tekrar sorduğumda yukarıdaki cevabı almıştım benim kedimin annesini almadılar cins diye neden bilmiyorum oda sokakta sahipsizdi diğer sokak kedilerini aldılar 1-2 tanesi geri geldi fakat diğerleri gelemediler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı