Kedi kısırlaştırma

Typer31

Hectopat
Evcil güzel bir tekir kedim var. 3 yavrusu var 3.2 aylık şu an yine hamile ve doğurduktan sonra kısırlaştırmayı düşünüyorum. Bu kadar fazla kedi yeter bence hem bahçe ortamı ya birsürü kedi geliyor :) Veterinere götürsek kaç TL'ye yaparlar kısırlaştırmayı belediyeler yapıyor mu bu işlemi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptırmak zorundayım her yıl onun doğurmasını bekleyemem :D Ben beklerimde işte 6 tane kedim olunca işler çığrından çıkıyor :D:D
Evde ideal 2 ya da 3, benim de senin gibi olmuştu kedim 5 tane birden doğurunca 6 kedi ile kalakalmıştık. Sonra 4 tanesini sahiplendirdim, ana ve oğul baktım 10 seneden fazla. Annesi 2 ay önce melek oldu, oğlu hala evde. Şimdi de siyah bir yavru kedi sahiplendim yine popülasyonu 2 yaptım.

Özetle bulunduğunuz belediyeden bilgi alın, hatta belediyenizin kısırlaştırma işinden daha önce faydalananlar ile iletişime geçin. Olmadı veterinere gidersiniz, birden fazla veterinere gidip fiyat karşılaştırmayı unutmayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı