Kedi miyavlamıyor

batuzbk

Hectopat
1.5 yaşında scotish dişi kendisi. Sesinde bir sorun yok, 2-3 ayda bir çiftleşme dönemleri gelince miyavlıyor, onun dışında asla ses çıkarmıyor. Nasıl miyavlamasını sağlayabilirim, bülbül olmasını beklemiyorum da en azından sesini duyayım arada hayvanın. Bir ara yemek koymasam istemeye falan gelir mi diye denedim de bu defa da mutfağa gelip yemek yemeye başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5 yaşında scotish dişi kendisi. Sesinde bir sorun yok, 2-3 ayda bir çiftleşme dönemleri gelince miyavlıyor, onun dışında asla ses çıkarmıyor. Nasıl miyavlamasını sağlayabilirim, bülbül olmasını beklemiyorum da en azından sesini duyayım arada hayvanın. Bir ara yemek koymasam istemeye falan gelir mi diye denedim de bu defa da mutfağa gelip yemek yemeye başladı.
Hocam evcil hayvan konusunda pek bı bılgım yok ama. Miyavlamaması daha iyi değil mi. Benim van kedim açıkınca gelıp miyav demek yerine aew diyo bende bunu anlayamıyorum :D. Belki kişiliğinden dolayı miyavlamıyordur.

Mutfağa gelip yemek yemeye başladı kısmında koptum hocam 🤣🤣

Benimki de gün içinde fazla miyavlamaz da sizinki biraz abartı gibi. Mutsuz falan olabilir mi?

Bilmiyorum ki nereden anlayacağız mutsuz olduğunu.

Onlar hep aynı pozisyonda kalan değil miydi? Eklem ağrısı çekiyordu o tür ne alın diyorlar ne de çogalmalarina izin verin diyorlardi.

Saf scotish olunca öyle oluyormuş anası babası farklı cins bizimkinin.

Geri
Yukarı