Kedi nasıl bulunur?

MertDefne

Picopat
Daha fazla  
2 yıllık dişi bir kedim var. Sokak kedisi küçüklükten beri beslediğim için alıştı. Kendisi arada eve alıyorum. Hem dışarıya hem eve uyumlu bir kedi fakat dün kendisine biraz kızdım. Fakat iki gündür gelmiyor. Normalde ara ara atışırdık ama bu sefer gelmedi. Nasıl bulabilirim? Özellikle gelmiyor kendisi bir anda kayboldu. Mahallede her yer yeşil ve korunaklı.

Dosya Ekleri

• IMG_20230114_164604.jpg
    IMG_20230114_164604.jpg
    274,4 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2023-01-14-16-45-07-925_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-01-14-16-45-07-925_com.miui.gallery.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20191214_101414.jpg
    IMG_20191214_101414.jpg
    477,7 KB · Görüntüleme: 46
Yiyecek veren bir yer olduysa orada da takılabilir. Pek sadakat dertleri yok bunların. Ev - sokak arası hibrit kedi olduğu için bağlılık beklemeyin.

İsmiyle seslenerek aramaya devam edin. Dişi kediler erkek kedilere oranla daha küçük bir alanda yaşarlar ama kaybolduysa uzaklaşmış olabilir. Yakınlarda besleyen olduysa ya da kafa dengi kedi bulduysa orada kalmış olabilir. (Kedi de benim gibi Terminator 2 seviyormuş.)

Yiyecek veren bir yer olduysa orada da takılabilir. Pek sadakat dertleri yok bunların. Ev - sokak arası hibrit kedi olduğu için bağlılık beklemeyin.

Normalde de daha önce kedi bakmıştım. Erkek oldukları için aniden kayboluyorlardı. Bu dişi olduğu için sürekli kaldı. Mahalle yeşil ve her yeri çevrili.

İsmiyle seslenerek aramaya devam edin. Dişi kediler erkek kedilere oranla daha küçük bir alanda yaşarlar ama kaybolduysa uzaklaşmış olabilir. Yakınlarda besleyen olduysa ya da kafa dengi kedi bulduysa orada kalmış olabilir. (kedi de benim gibi Terminator 2 seviyormuş.)

Alan çok küçük her yeşil ve dört tarafı çevrili.
İnat yapıyor kendisi. Oda biraz sinirliydi. Kızgınlığı vardı.

Kediyi buldum ama gelmiyor. Çok duygusal ve çağırdığımda gelmedi. Ve kaçtı kendisi evden 20 metre uzakta bulduk. Ama şimdi merde bilmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı