Kedi sahiplenmek

ElmirAghazade

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Ben kedi sahiplenmek istiyorum. Ama günün çoğunda evde olmuyoruz.
Kediler evde yalnız kalabiliyor mu? Kedi sahibi olanlar siz evde olmayınca ne yapıyorsunuz kediye?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizimki evde uyuyor biz gelene kadar kendiliğinden yemeğini yiyor falan mamasını koyacak ve su dolduracak zaman varsa sahiplenin.

Hocam kedilerin ne yapacağı belli değil alttaki videoyu izledikten sonra kedilerden korkmaya başladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam kedilerin ne yapacağı belli değil alttaki videoyu izledikten sonra kedilerden korkmaya başladım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam şu videoyu sürprizbozan olarak yapsaydınız keşke.

Ya hocam korktuk ya niye atıyon bir sürprizbozan koyaydın keşke.

Merhaba arkadaşlar. Ben kedi sahiplenmek istiyorum. Ama günün çoğunda evde olmuyoruz.
Kediler evde yalnız kalabiliyor mu? Kedi sahibi olanlar siz evde olmayınca ne yapıyorsunuz kediye?
Teşekkürler.

Kedilerin hepsi aynı değil hocam. Bazıları tek başına durabilirken bazıları da benim kedim gibi 2 saniye ayrı kaldığında delirmeye başlıyor. Genel olarak çok dışarıda olan bir insan olmadığım için bana sorun çıkartmıyor. Bu arada mama ve aşı masraflarını ekonomik olarak karşılayabilip karşıyalamayacağınıza bakarsanız daha iyi olur sizin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı