Köpek ve kedi sahiplenmek

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama uyarıyorum köpek beslemek kedi beslemekten daha büyük sorumluluk gerektiriyor bunun farkında olarak sahiplenirseniz hem siz hem köpek için daha iyi olur. Onun dışında istediğin köpek türleri genelde büyük ırklarda olur tavsiyem Rottweiler veya Alman Çoban olabilir. Dediğim gibi bu tarz köpekler gün içinde aktif olmayı severler oyun oynayıp uzun yürüyüşler yapabileceksen veya evinde dönüşümlü olarak yapabileceğin insanlarla yaşıyorsan sahiplenmeni tavsiye ederim.

Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama uyarıyorum köpek beslemek kedi beslemekten daha büyük sorumluluk gerektiriyor bunun farkında olarak sahiplenirseniz hem siz hem köpek için daha iyi olur. Onun dışında istediğin köpek türleri genelde büyük ırklarda olur tavsiyem rottweiler veya alman çoban olabilir. Dediğim gibi bu tarz köpekler gün içinde aktif olmayı severler oyun oynayıp uzun yürüyüşler yapabileceksen veya evinde dönüşümlü olarak yapabileceğin insanlarla yaşıyorsan sahiplenmeni tavsiye ederim.

Muhtemelen evde tek yaşıyacagım zaman sahipleneceğim ama vakit ayırabileceğimi düşünüyorum çalışsamda.

Geri
Yukarı