Kedi tırmığı sorun yaratır mı?

iixerrray

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün arkadaşımın kedisini seviyordum. Kucağıma aldım fakat tırnağını geçirdi, sorduğumda aşıların tam olduğunu hatta en son aşısını dün vurdurduklarını söyledi. Ben yine de emin olamadım, zaten önceden kedi ısırmasından dolayı kuduz ve tetanos vurdurmuştum. Şu an bir şey olur mu diye korkuyorum. Olmazsa yarın vurdurmaya gideceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, bugün arkadaşımın kedisini seviyordum. Kucağıma aldım fakat tırnağını geçirdi, sorduğumda aşıların tam olduğunu hatta en son aşısını dün vurdurduklarını söyledi. Ben yine de emin olamadım, zaten önceden kedi ısırmasından dolayı kuduz ve tetanos vurdurmuştum. Şu an bir şey olur mu diye korkuyorum. Olmazsa yarın vurdurmaya gideceğim.
Aşılarını zaten yaptırdığını söylemiş bir şey olmaz takmayın bu kadar.

Merak edip bakmak isteyen arkadaşlar için.

Dosya Ekleri

• IMG_20221009_231912.jpg
    IMG_20221009_231912.jpg
    172,3 KB · Görüntüleme: 53
Sen yine de vurulabilirsin ama ev kedisiyse pek bir şey olacağını sanmam. Ama vurulmak kötü bir şey de değil yani vurulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı