Kediden hastalık bulaşır mı?

Aşırı maliyetli falan değil hocam hiç kedi baktınızmı ? 2 yıldır kedi bakıyorum.Aylık 80 lira ile geçiniyoruz.Mamalar zaten 2 3 ay yetiyor az az veriyoruz.
Herkesin kediye ayıracak bütçesi farklıdır. Siz 80 liraya ayı geçiriyor olabilirsiniz ama bizim veledin maliyeti 500 lira civarı :) Ödül mamalarını yerken ki halini görmek 500 liraya değiyor açıkçası :)

Herkesin kediye ayıracak bütçesi farklıdır. Siz 80 liraya ayı geçiriyor olabilirsiniz ama bizim veledin maliyeti 500 lira civarı :) Ödül mamalarını yerken ki halini görmek 500 liraya değiyor açıkçası :)
Hocam bizde durmadan ödül maması yaş mama alıyoruz ancak dediğim gibi hiç 100 ü geçmiyor maliyet.Siz ne alıyorsunuz altın kaplamalı mama falanmı :D

Mama aşı kum vs. derken zaten 500 oluyor siz ne veriyorsunuz.
Hocam kum aldıkmı olabildiğince az kullanıyoruz kumu hayvanı rahatsız etmeden.Aşı zaten 80 lira maksimum geçmiyor.Mamalarda o kadar pahalı değil

Ben kediye aylık 2KG mama 200TL, kumu 120TL, aşı, yaş maması zaten 500'ü geçiyor siz hangi marka mama veriyorsunuz.
Free cat 2 kilo alıyoruz 65 TL ye hocam.Kum olarakta aynı marka 45 TL
Free cat 2 kilo alıyoruz 65 TL ye hocam.Kum olarakta aynı marka 45 TL
Evet 100 ü geçiyormuş ancak yinede o kadar fazla değil.
Ben kediye aylık 2KG mama 200TL, kumu 120TL, aşı, yaş maması zaten 500'ü geçiyor siz hangi marka mama veriyorsunuz.
Şuanda parazit damlalarını kendimiz alıyoruz aşıları bitti çünkü daha ucuza geliyor ve birtane alıp aylarca kullanabiliyoruz.

Biz her ay düzenli bir şekilde kum, yaş mama ve ödül mamaları yani stick mama kraker tarzı şeyler alıyoruz. Duruma göre 2 ayda bir de kuru mama alıyoruz tahmini 2 ay kadar falan yetecek şekilde alıyoruz. 2 ayda bir multi vitamin alıyoruz içinde 60 adet oluyor 2 ay yetiyor. Daha aşılardan da bahsetmedim (:)
Birde geçen ay patisi kırıldı ameliyat oldu 2.500 verdik ama zerre gözümüze batmadı evin bir bireyi sonuçta

Yeni konular

Geri
Yukarı