Kediden hastalık bulaşır mı?

Trliseli

Decapat
Daha fazla  
Kedi sahipleneceğiz ama veterinerde rutin aşı yaptıracak para ve zaman yok. Dışarıdaki kedilerle teması olmasa bir sıkıntı olur mu?

Kedi sahipleneceğiz ama veterinerde rutin aşı yaptıracak para ve zaman yok. Dışarıdaki kedilerle teması olmasa bir sıkıntı olur mu?
Eğer aşısını yaptırmayacaksanız almayın.Hayvan ölür gider.
Rutin aşı dediğimiz şey 80 90 lira bu arada ayda bir yapıyorsunuz,bir yerden sonra aşıları bitiyor.

Kedi sahiplenmek akıl işi değil. Sokaktaki kedilerde bit, pire ve diğer hastalıklar olma olasılığı fazla ve aşırı da maliyetli. Pet shoplardan satın alırsanız sadece birkaç aşıya para verirsiniz.

Yalnız her iki durumda da kedinin masrafı daha fazladır haberiniz olsun.

Kedi sahiplenmek akıl işi değil. Sokaktaki kedilerde bit, pire ve diğer hastalıklar olma olasılığı fazla ve aşırı da maliyetli. Pet shoplardan satın alırsanız sadece birkaç aşıya para verirsiniz.
Aşırı maliyetli falan değil hocam hiç kedi baktınızmı ? 2 yıldır kedi bakıyorum.Aylık 80 lira ile geçiniyoruz.Mamalar zaten 2 3 ay yetiyor az az veriyoruz.

Aşırı maliyetli falan değil hocam hiç kedi baktınız mı? 2 yıldır kedi bakıyorum. Aylık 80 lira ile geçiniyoruz. Mamalar zaten 2-3 ay yetiyor az az veriyoruz.

Kedi bakmıyorum fakat karşı komşumdan duyuyorum sadece. Her ay İsviçre menşeli mama kullandığını ve çok maliyetli olduğundan bahsediyor. Ben köpek bakıyorum.

Kedi bakmıyorum fakat karşı komşumdan duyuyorum sadece. Her ay İsviçre menşeli mama kullandığını ve çok maliyetli olduğundan bahsediyor. Ben köpek bakıyorum.
Aldığı mama pahalıdır o zaman hocam.Biz mamaları ucuza getiriyoruz gayet.Öyle ahım şahım mama alıyorsa suç ondadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı