Kedilerin ani ve garip hareketleri

furkanberk06

Kilopat
Arkadaşlar evinde kedisi olan vardır.
Sizin kediniz de bir anda saldırıp, vurup kırıp kaçıyor mu merak ediyorum. Bir sürü videoda orada burada normal duran kedi bir anda deliriyor.
Kediler cidden garip hayvanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir defasında çocukken sokaktan aldığım ve sevdiğim bir kediyi, evde bir süreliğine bekletirken, bu kedinin canının sıkılıp tül perdeleri tırmalayıp dışarı çıkma isteğini iyice belli ettiğini şu anda hatırlıyorum, değişik bir kedi (Psikolojik) davranışı olarak. Bazen davranışları belirli bir nedene vaya sıkıntıya dayalı da olabilir, bunu çok iyi anlamak lazımdır. Kolay gelsin.

Her zaman diyorum kediler bu dünyadan değiiiiiiiiil. 😀😀😀 Evet kediler tuhaflar. Canı sıkılıyor sevdiriyor sonra bir anda kapıyor elimi. Sevgi isteyince sevgisini vereceksin. İstemiyorsa da rahat bırakıp kenara çekileceksin. Sonuçta sen onun evinde yaşıyorsun. O senin değil! Genelde insanlara pek ihtiyaçları yok ama işte bağlı olduğu sadece bir kişi olacaktır. O bağlılığını da canı isterse gösteriyor zaten. Ayrıca ben inanıyorum bizim göremediğimiz şeyleri de görüyorlar. Başka açıklaması olamaz çünkü. Tuhaf tuhaf hareketler ses çıkarmalar olmayan bir şeyin peşinde koşup aniden durmalar. Kısa süreli panik yapıp hemen düzeliyorlar anlam veremiyorsun. Bence en komik yanları bu ve iyi ki varlar 😍

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı