Kedim, Acer Nitro 5 laptopun tuşlarını söktü

hobapli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu sabah bir uyandım başlığa yazdığım olay gerçekleşmiş. Sökülen tuşların çoğunu buldum ama bir tanesi bayağı sakız olmuş. Laptopu yeni aldım bir ay olmadı Ryzen 7 6800H - RTX 3060'lı Acer Nitro 5. Servisi aradım hafta sonu diye kapalıydı. Şu an bir tuş eksik ve bayağı kötü duruyor. Sizce servis yardımcı olur mu? Her tuş uymaz buna kırmızı bir şey.

Acer servisi yardımcı olmuyor diye biliyorum bu konularda. Kullanıcı hatasına giriyor ve para istiyorlar. Monster bedava tuş desteği sağlıyordu ne güzel.

Benim de Acer laptopumda bir tuş eksik ücretsiz yardımcı olacaklarını sanmam, bence direkt klavye değişimi diyebilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sabah bir uyandım başlığa yazdığım olay gerçekleşmiş. Sökülen tuşların çoğunu buldum ama bir tanesi bayağı sakız olmuş. Laptopu yeni aldım bir ay olmadı Ryzen 7 6800H - RTX 3060'lı Acer Nitro 5. Servisi aradım hafta sonu diye kapalıydı. Şu an bir tuş eksik ve bayağı kötü duruyor. Sizce servis yardımcı olur mu? Her tuş uymaz buna kırmızı bir şey.
Boşver, kedinin canına zeval gelmesin. Benim kedim nelerimi yok etmedi ki...

Muhtemelen arkadaşların da dediği gibi kullanıcı hatası olarak değerlendirirler.

Hocam öyle şeyler çabuk bozuluyor ve Max 10 yıllık ömrü vardır. Değişim olursa daha iyi olur. Bir de çok fazla tüy döküyor.

10 yıl sürmez artık oyun oynamak için.

Geri
Yukarı