Çözüldü Kedim çiftleşmek istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Atomix0

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, benim 7 aylık tekir bir kedim var yaklaşık 2-3 gündür sürekli miyavlıyor çiftleşmek istiyor fakat kendisine erkek bir kedi bulamıyoruz. Yaklaşık 1 hafta önce evden kaçmıştı bu sefer hem kızgın hem çiftleşmek istiyor erkek bir kedi görse kaçar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Paranız varsa hayvanı kısıtlaştırın yoksa her yıl uğraşırsınız.

Erkek kedi için Facebook veya bu tarz grupların olduğu yerlere bakabilirsin.
@Atomix0
Hormon tedavisi veteriner yapıyordur ya da hormon ilacı ama ilacın adını bilmiyorum

Kısırlaştırırlarsa satarken para etmez

@Atomix0 bence dediği gibi Facebook gruplarından bul çiftleştir

Hayvanlar "Mal" değildir insanlar arkadaş veya eş diye sahiplenirken gelip satarken para etmez demeniz komik.

Sizin gibi insanlar hayvan sahiplenmesin bugün hayvan ticareti varsa şu kafa yapısı sayesinde.

Hayvan Mal değil belki konu sahibi satmayacak ama sizin gibi insanlar asla uslanmayacak.

Hormon tedavisi veteriner yapıyordur ya da hormon ilacı ama ilacın adını bilmiyorum

Kısırlaştırırlarsa satarken para etmez

@Atomix0 bence gibi Facebook gruplarından bul çiftleştir
Kedim ölene dek benimle beraber kalacak. Kısırlaştırmama nedenim para değil sadece o da bir varlık ve o da böyle şeyleri yaşamalı ama işte çiftleştircek erkek kedi yok.

Hayvanlar "mal" değildir insanlar arkadaş veya eş diye sahiplenirken gelip satarken para etmez demeniz komik.

Sizin gibi insanlar hayvan sahiplenmesin bugün hayvan ticareti varsa şu kafa yapısı sayesinde.

Hayvan mal değil belki konu sahibi satmayacak ama sizin gibi insanlar asla uslanmayacak.

Belki kedi işiyecek belki etrafa kakasını yapacak adam napacak bakacak mı öyle kediye her gün etrafta bokmu temizleyecek satacak.

Bir de kısırlaştırılmaz yazık hayvana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu yakınımızda kızışma döneminde olan bir kedi bulduk. Onunla çiftleştirmeyi düşünüyoruz. Cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.

@Flixbeat Önce kendi dilini ve imla kurallarını öğren sonra bana laf yetiştirmeyi dene.

Ben özellikle "Hayvanı kısırlaştırın" demedim ek olarak "Facebook gibi yerlere bakın gruplar var kedinize uygun birisini bulursunuz" dedim.

Gelip bana hayvanların satılmasını ve mal gözüyle değerlendirmesine uygun bakan biri olarak daha mesaj atmayın zaten sizi kaale almıyordum iyice ne olduğunuz belli oldu.

Arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu yakınımızda kızışma döneminde olan bir kedi bulduk. Onunla çiftleştirmeyi düşünüyoruz. Cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum.

Hayırlı olsun, yavruları kediniz bakacaktır anne kedi sizinse kedi yavrusu nasıl bakılır ve doğum sonrası göbek bağı veya yavru plasenta içinde çıkamazsa ne yapılır öğrenmeniz gerek.

Bu durum pek olmaz çünkü kediler ısırarak bu bağı açar ve yavru dışarı çıkar ama olmazsa kendiniz yapmanız gerekir yoksa yavru plasenta içinde boğularak ölür.

Hayırlı olsun, kazasız belasız olsun şimdiden.

Son düzenleme:
@Flixbeat Önce kendi dilini ve imla kurallarını öğren sonra bana laf yetiştirmeyi dene.

Ben özellikle "Hayvanı kısırlaştırın" demedim ek olarak "Facebook gibi yerlere bakın gruplar var kedinize uygun birisini bulursunuz" dedim.

Gelip bana hayvanların satılmasını ve mal gözüyle değerlendirmesine uygun bakan biri olarak daha mesaj atmayın zaten sizi kaale almıyordum iyice ne olduğunuz belli oldu.

Hayırlı olsun, yavruları kediniz bakacaktır anne kedi sizinse kedi yavrusu nasıl bakılır ve doğum sonrası göbek bağı veya yavru plasenta içinde çıkamazsa ne yapılır öğrenmeniz gerek.

Bu durum pek olmaz çünkü kediler ısırarak bu bağı açar ve yavru dışarı çıkar ama olmazsa kendiniz yapmanız gerekir yoksa yavru plasenta içinde boğularak ölür.

Hayırlı olsun, kazasız belasız olsun şimdiden.
Amin teşekkürler. Diğer olacak şeyleri veteriner anlatır değilmi?

Sakın kısırlaştırma. Sana yapılsa hoşuna gider mi?
Tabiki kısırlaştırmayacağım.

Geri
Yukarı