Kedim çişini etrafa yapıyor

farscer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Şu ana kadar toplam 15 kedi baktık ve şu an güncel olarak 7 kedi bakıyoruz. Sorunu yaşadığımız kedi 3 yaşında kakasını tuvalete yapıyor ama çişini etrafa yapıyor etrafa yapmakla kalmıyor kendine yerler seçti evde sadece o bölgelere yapıyor ve o bölge sayısı 10'dan fazla (daha keşfedebildiğimiz.) İlk başta tutamadığını düşünmüştük ama sadece bazı bölgelere özel olarak gidip yaptığı için bunu eledik bunu düşünmemizin sebebi küçükken aldığımız yerde bazı kediler falan ona saldırınca olduğu yerde durup altına yapmaya başlıyormuş. Eğer çözümü bilen varsa söylerse çok sevinirim günde günde 3-4 kere sidik temizlemek zorunda kalıyoruz.

Kedinin ne zaman kısırlaştırıldığını biliyor musunuz? Daha önce hiç çiftleşti mi?

Kedinin ne zaman kısırlaştırıldığını biliyor musunuz? Daha önce hiç çiftleşti mi?

Kedim bize geldiğin 1.5 aylıktı annesini 1 hafta kadar aradık bulamayınca eve aldık ondan sonrada 6 -8 aylık civarlardaykende kısırlaştırdık yani hiç çiftleşmedi.

Kedim bize geldiğin 1.5 aylıktı annesini 1 hafta kadar aradık bulamayınca eve aldık ondan sonrada 6 -8 aylık civarlardaykende kısırlaştırdık yani hiç çiftleşmedi.

Hmm o zaman farklı bir sorun var, çünkü daha önce çiftlemiş kediler kısırlaştırılsa bile bazen sağı solu işaretleme huyundan vazgeçmiyor, çok sık olmasa bile yapıyor. Şu an için bir tahminim yok inşallah çözersiniz sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı