Kedim evde kayboldu

Vidar80

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben hayatımda neredeyse 4-5 kedi baktım ve büyüttüm. Yıllar yıllar sonra yeniden yavru bir kedi sahiplendim eve getirince taşıma kutusundan çıkardım. Direkt odamdaki koltuğun altına girdi. Ben de onu oradan çıkarıp yakalacaktım ve sevicektim. Onu orada korkuttum. Zaten ürkek bir şeydi. Kalktım sonra yeniden eğilip koltuğun altına baktığımda kedi yoktu. Cam kapı her yer kapalı. Uyudum uyandım 2-3 saat ama hala çıkmadı bir yerden. Ne yapabilirim?

Merhaba. Ben hayatımda neredeyse 4-5 kedi baktım ve büyüttüm. Yıllar yıllar sonra yeniden yavru bir kedi sahiplendim eve getirince taşıma kutusundan çıkardım. Direkt odamdaki koltuğun altına girdi. Ben de onu oradan çıkarıp yakalacaktım ve sevicektim. Onu orada korkuttum. Zaten ürkek bir şeydi. Kalktım sonra yeniden eğilip koltuğun altına baktığımda kedi yoktu. Cam kapı her yer kapalı. Uyudum uyandım 2-3 saat ama hala çıkmadı bir yerden. Ne yapabilirim?

Hocam evi araştırdınız mı?

Hocam evi araştırdınız mı?
heryere baktım ama yok el kadar kedi evde kayboldu

Eğer koltuğun alt astarında delik varsa oraya girmiştir, eğer içerisinde kaldıysa koltuğu çok fazla hareket ettirmeden çıkartmanızı öneririm.
1. koltuğun arkasına baktım ama delik yok büyük ihtimalle diğerininde arkasında yoktur onun arkasına bakamıyorum

Aldığınız yere sorun belki bir şeyi sallayınca ortaya çıkar.

Yaptım onu ama çıkmadı büyük ihtimalle bir yere girdi uyudu ilgisini çekmek için bir kaba sucuk la ciğer falan koydum herhalde kokusunu alıp çıkar.

Biliyorum etik olmayacak fakat çok panik yaptıysanız elektrik süpürgesi ile etrafı temizleyin çoğu kedi korkar çıkar yerinden kaçar isterseniz deneyin ama hayvan çok korkabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı