Kedim evde kayboldu

Elektrikli süpürge 4 aylık kedimin bile hala aklını alıyor. Ters etki yapabilir, en azından telefondan kedi sesi falan açıp koridora telefonu bırakabilirsiniz. Yavrunuz kaç aylık bilmiyorum ama benim 3 kiloluk dev yavrum bile bazen ortadan kayboluyor çok zor buluyorum. Bütün odaların kapısını kapatın, tek tek girdiğiniz odayı sakince didik didik edin. Çıkarken odaların kapısını kapatın ki siz başka odayı ararken sizden ürküp daha önce aradığınız bir odaya kaçmasın. Kediyi bulduktan sonra zilli tasma satın alıp boynuna takabilirsiniz.

Kedim ortaya çıktı Bizim evimizde bi büyük lavabo bide küçük lavabo var küçük olanı kedimize vermiştik kumu felan orda nasıl başardı bilmiyorum ama duvara tam dayalı kapının arkasına girmiş bende görmedim sim siyah olduğu için miyavlıyınca buldum Bu deneyimimden ortaya çıkarak bence en büyük umut sabır az daha deliriyordum :D

Kedim ortaya çıktı bizim evimizde bir büyük lavabo bir de küçük lavabo var küçük olanı kedimize vermiştik kumu falan orada nasıl başardı bilmiyorum ama duvara tam dayalı kapının arkasına girmiş bende görmedim SIM siyah olduğu için miyavlıyınca buldum bu deneyimimden ortaya çıkarak bence en büyük umut sabır az daha deliriyordum :D

Sonunda.

Merhaba. Ben hayatımda neredeyse 4-5 kedi baktım ve büyüttüm. Yıllar yıllar sonra yeniden yavru bir kedi sahiplendim eve getirince taşıma kutusundan çıkardım. Direkt odamdaki koltuğun altına girdi. Ben de onu oradan çıkarıp yakalacaktım ve sevicektim. Onu orada korkuttum. Zaten ürkek bir şeydi. Kalktım sonra yeniden eğilip koltuğun altına baktığımda kedi yoktu. Cam kapı her yer kapalı. Uyudum uyandım 2-3 saat ama hala çıkmadı bir yerden. Ne yapabilirim?

Sese geliyorsa yere bir şey atabilirsiniz ben kedim kaybolunca bozuk para atıyorum yere 5 saniyede geliyor.

Bu durumları yaşamamak için kedinizi bir hareket ile eğitin, mesela ben elimi şıklatıp ödül maması veriyorum, uzun süredir bunu yaptığım için ne zaman elimi şıklatsam ödül maması gelecek diye işi gücü bırakıp yanıma geliyor. Evin içinde kaybolursa falan elimi şıklatarak geziyorum, nerede olursa olsun atlıyor üstüme :D.

Kedim ortaya çıktı bizim evimizde bir büyük lavabo bir de küçük lavabo var küçük olanı kedimize vermiştik kumu falan orada nasıl başardı bilmiyorum ama duvara tam dayalı kapının arkasına girmiş bende görmedim SIM siyah olduğu için miyavlıyınca buldum bu deneyimimden ortaya çıkarak bence en büyük umut sabır az daha deliriyordum :D

Hocam zilli tasma alın bizim kendimize almıştık çok işe yarıyor. Büyüdükten sonra çıkarırsınız.

Evde kedi kaybetmek cidden komik bir durum 😂😂 benim sıpayı 10 dakika rahat tüm evde aradık dolabın tepesinden çıkmıştı.

1660715456077.png

Yeni konular

Geri
Yukarı