Kedim evde mutsuz

Eğer kediniz tamamen ev şartlarında büyüdüyse salmamalısınız dışarıya, evdeki rahatlık, güvenli ortam dışarıda yok maalesef. Ayrıca kediniz kısırlaştırıldı mı?

Hocam kediyi sakın salmayın gerçekten çok üzülürsünüz kediyi eve alıştırıcak aktiveler yaptırın.

Karar verdim odamın balkonunu onun için bir alan yapacağım 😁
Kedinin özgürlüğünü kısıtlayıp, dört duvar arasına sokmak mantıklı değil bence. Hiç hayvan sahiplenilmemesi bu durumdan daha iyidir.
Evet doğru ama babamla konuştum ve böyle bir öneri sundum balkonumu tavandan aşağa doğru file sarkıtacağım böylece düşmesini engelleyeceğim gününü orda geçirecek tabiki dışarı çıkarmaya devam edeceğim

Ama bahçemizde hiç kız kedi yok hepsi erkek onu almaya çalıştığımda bazen bana tıslıyor başka yerlere gidip kız bulduysa onu bilemem ama sizce dışarımı salmalıyım yoksa evde bakmaya devammı etmeliyim?

Belki agalarla CS atıyordur .d şaka bir yana üstüne bir takip cihazı koyarak 1 2 günlüğüne salın eğer dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır.

Yardım eden herkese teşekkür ederim🙂
Belki agalarla CS atıyordur .d şaka bir yana üstüne bir takip cihazı koyarak 1 2 günlüğüne salın eğer dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır.
Veterinerle konuştum kızgınlık dönemi vs dedi o yüzden böyle bir karar verdik eğer geçmezse bi sevgili bulmak şart olacak 😁
Eğer kediniz tamamen ev şartlarında büyüdüyse salmamalısınız dışarıya, evdeki rahatlık, güvenli ortam dışarıda yok maalesef. Ayrıca kediniz kısırlaştırıldı mı?

2 ay kadar sokakta kaldı sonra ben aldım kısır değil.

Son düzenleme:
Zamanında dışarıya çıkararak çok büyük hata yaptın. 1 kere dışarı çıktımı sürekli isterler ve önünü alamazsın. Kızgınlık dönemi olur veya olmaz aynı olay olur. Kızgınlık döneminde dışarıda başına olay gelme ihtimali daha yüksektir.

Geri
Yukarı