Kedim evden kaçtı

xaydnhsn7

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Benim kedim kızan olmuştu 2 gün önce saat gece 10.30 suları evden kaçtı. Sokakta bulmuştum aç, susuz yanıma aldım büyüttüm besledim.
2 gün oldu hala ortalarda yok. 1.5 yıldır bizimle evimizin neşesiydi herkes onu çok severdi. Çok korkuyorum başına bir şey geldi diye. Şu anda nerede nerelerde ne yapıyor canımdan bir parça gitti. Acıkmıştır susamıştır ne yapacağım bilmiyorum. Apartmanda oturuyorum dışkısını apartmanımızın yakınlarına koydum kokusunu alsın gelsin diye. 2 gün oldu gözümde yaş kalmadı çok üzülüyorum. Lütfen yardım edin daha önce böyle bir sorun ile karşılaşanlar kedimi nasıl bulurum kendisi gelir mi? Lütfen yardım edin, ilan astırmayı düşünüyorum ama bilmiyorum çok zor durumdayım. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kediler genelde kızgınlık döneminde kaçma girişimlerinde bulunur. Eğer ki kızgınlığı geçtiyse büyük ihtimalle geri gelir. Ayrıca 1.5 yıldır hayvanı kısırlaştırmadıysanız ve çiftleşmesine izin vermiyorsanız hayvan depresyona girebilir ve ömrü kısalabilir.

Kediler genelde kızgınlık döneminde kaçma girişimlerinde bulunur. Eğer ki kızgınlığı geçtiyse büyük ihtimalle geri gelir. Ayrıca 1.5 yıldır hayvanı kısırlaştırmadıysanız ve çiftleşmesine izin vermiyorsanız hayvan depresyona girebilir ve ömrü kısalabilir.

Evet kısırlaştırmadık ve çiftleştiremiyoruz da sonuç böyle olunca kaçtı evden büyük ihtimalle çiftleşmeye gitti ama çok korkuyorum başına kötü bir şey gelirse diye hiç haber yok gören olmamış ortadan kayboldu. Kısırlaştırmak kötü bir şey değil mi? Ben öyle biliyorum.
Direklere kayıp ilanı asmayı deneyebilirsiniz. Geçmiş olsun.
Teşekkürler.
Teşekkürler.

Çiftleştirmeyecekseniz kısırlaştırın. Yoksa olan hayvana olur.
Anladım. Peki kendi başına çiftleşebilir mi? yani şimdiye çiftleşme ihtimali var mı? veya dışarda 2 gün oldu kendi başına yemek yiyebilir mi? kusura bakmayın endişe içerisindeyim taksit taksit soru soruyorum affedin.
İnşallah kedinizi bulursunuz.
İnşallah teşekkür ederim.

Anladım. Peki kendi başına çiftleşebilir mi? yani şimdiye çiftleşme ihtimali var mı? veya dışarda 2 gün oldu kendi başına yemek yiyebilir mi? kusura bakmayın endişe içerisindeyim taksit taksit soru soruyorum affedin.
Her kedi bir yardım gerekmeden çiftleşebilir. Kediler pek aç ya da susuz kalmaz. Böbrekleri çok kuvvetli olduğu için su zehirli olmadığı müddetçe her suyu içebilir.

Benim de 2 tane kedim var, umarım bulursunuz anlıyorum ne çektiğinizi.
Gözümden yaş geldi. Şu an.
Direklere ilan asalım? Nerede yaşıyorsunuz belki yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı