Kedim kaçırıldı

• Konuyu başlatan emr0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B
Polise gitsen ne değişir? Hırsızlık veya kaçırma olaylarında dinleyip gönderiyorlar.

Bir bardak soğuk su iç. Türkiye'de o kediyi geri alman imkansız gibi bir şey. Polise gitsen de bir şey değişmeyecek.

Polis kukla mı kardeşim. İlgilenirler tabii ki de. Plakası alınmadıysa kameralara bakılır oda yoksa soğuk su yazmanız yeterliydi.

Polise gidince bir şey olmayacağını kim söyledi size.

Sahipli bir kediyi sokağa çıkarıp başıboş bırakmak sizde soru işaretleri bırakması lazım. Bu konuda çok iyi niyetli ve merhametli olabilirsiniz fakat evcil hayvanlar hakkında daha çok zamana ihtiyacınız var gibi. Umarım dostunuza kavuşursunuz.

Sahipli bir kediyi sokağa çıkarıp başıboş bırakmak sizde soru işaretleri bırakması lazım. Bu konuda çok iyi niyetli ve merhametli olabilirsiniz fakat evcil hayvanlar hakkında daha çok zamana ihtiyacınız var gibi. Umarım dostunuza kavuşursunuz.

Dedim ya arkadaşım aldı sanmıştım arkama bakmadığım için çok pişmanım.
Sokak kedisi miydi?

Evet zaten o yüzden annesinin yanına gittik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güvenlik kameralarından plakayı bulup polise gidebilirsiniz. Fakat tanıdık polis falan varsa sorun er ihtimale karşı geri alabilir miyiz diye. Yoksa sosyalde ağzı olan konuşuyor.

Geri
Yukarı