Kedim Kayboldu

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Dün gece 1 gibi uyuyorken annem kediyi bulamıyorum diye beni kaldırdı. Babam balkonda görmüş, biz de aşağı atladığını sandık. Aşağı atlaması çok muhtemel çünkü sürekli trabzanların üstünde yürüyordu. Apartmanın önünde dükkanlar var ve işin kötüsü oraya baktığımızda siyah bir karaltı vardı. Güvenliği aradık yardımcı olamayacaklarını söylediler, babam da onun kedi olmadığında ısrar etti. Aynı zamanda kardeşimle dışarı çıkıyorken kapıyı uzun süre açık bırakmışlar. Daha önce birkaç kere kaçtı üst katlarda yakaladım. Sabah olunca saat 6 gibi yine aynı yere baktım ve bu sefer bir şey yoktu, fakat durduğu yerde yeşil bir leke vardı. Ailem sürekli düşmediği hakkında ısrar ediyordu. Bugün öğlen aynı yere baktım ve yeşil lekenin bez olduğunu gördüm. Kedim hala düştü mü düşmedi mi bilmiyorum ama düşmediyse de şu an kayıp. 9. kattayız, apartman olduğu için evin yolunu bulabilir mi bilmiyorum. Çevreyi aradım, dükkanlara sordum fakat kimse görmemiş.

Kedim yaklaşık 6 aylık dişi, evden çok uzaklaştığını düşünmüyorum ama yine de İstanbul/Kayaşehir civarında görürseniz lütfen haber verin.

1632483233871.png

1632483259752.png

Son düzenleyen: Moderatör:
yeni-bir-batman-fan-teorisi-yarasa-sinyali-nin-gercekten-kimi-hedefledigini-acikliyor-1573205144.jpg

Gökyüzüne bunu yansıtın, gelir bulur sizi. (!)

Dostum, güvenliğe ısrar et. Kamera kayıtlarını izletsin.
Babanla yanlarına git, ciddi bir üslup takının.
Ayrıca, kedinize her ne kadar atlamaz diye güvenseniz de, atlıyorlar arkadaşlar.
Evlerin camlarını sinekliklerle vs. kapatmanız gerekiyor.

Eki Görüntüle 1172429

Gökyüzüne bunu yansıtın, gelir bulur sizi. (!)

Dostum, güvenliğe ısrar et. Kamera kayıtlarını izletsin.
Babanla yanlarına git, ciddi bir üslup takının.
Ayrıca, kedinize her ne kadar atlamaz diye güvenseniz de, atlıyorlar arkadaşlar.
Evlerin camlarını sinekliklerle vs. kapatmanız gerekiyor.

Çok komikmiş bir daha olmasın.

Kedim bulundu. Komşu bulmuş. Eve geldiğinde çok korkmuştu, emin olamadım ama ağzında kana benzeyen bir şey vardı. Üstüne pislemiş, ishal sanırım. Beni yolmaya çalıştı normalde hiç yapmaz hatta sürekli gelip sevgi ister. Eve getirdim yıkadık yemeğiyle bir odaya kapattık. Birazdan veterinere götüreceğiz. Aşıları tam değil maalesef.

Kedim bulundu. Komşu bulmuş. Eve geldiğinde çok korkmuştu, emin olamadım ama ağzında kana benzeyen bir şey vardı. Üstüne pislemiş, ishal sanırım. Beni yolmaya çalıştı normalde hiç yapmaz hatta sürekli gelip sevgi ister. Eve getirdim yıkadık yemeğiyle bir odaya kapattık. Birazdan veterinere götüreceğiz. Aşıları tam değil maalesef.
9. kattan mı atlamış? İç kanaması vardır muhtemelen.

Dostum kedin anlattığına göre atlamış ve iç kanama geçirmiş, acilen bir veterinere götür. İç kanamanın engellenmesi adına hemen bir iğne yapılır, bunun acilen yapılması gerek.

Arkadaşlar atlamamış, kapıdan çıkmış. Bir eziği kırığı gözükmüyor düzgün yürüyebiliyor aynı zamanda. Veterinere götürdük, kontrol etti bir şey yok dedi. Biraz korkmuş sadece. İlginiz için teşekkür ederim.
Sevindim hocam, balkonda ya da camlarda özellikle yaz aylarında çok dikkat edin. Atlamaz demeyin atlıyorlar :(

Geri
Yukarı