Kedim koltuğa işiyor

Şikayet etmiyor soru soruyor ev kedileri normalde kuma tuvalet yapar.

Demek ki sorun kedide. Yapacak bir şey yok.

6 yıldır kedim var. Evde onu sokağa atmak isteyen olursa kendini sokakta bulur. 21. yüzyılda "at kediyi" nasıl bir düşünce? Espri yapıyor arkadaş sanırım.

O evde yaşamak isteyen zaten kendini sokakta bulmak ister. Kedi çişi koklamadın herhalde sen.

Evinde yaşayan bir insanın sorunu olsa dışarımı atarsın?

Konumuz ahlak değil. Adamın kedisinin koltuğa işemesinden bahsediyoruz.

Kedide sorun yok ona eğitim vereceksin. Bu canlılar oyuncak değiller. Yarın çocuğun olunca eğitemezsen koltuğun arkasına da yapar buz dolabının üstünede. O zaman çocuğu da sokağa atarsın?

Bunun çocukla ne alakası var insan ile kediyi ayırt edecek kadar biyoloji dersinden nefret mi ettiniz?

Demek ki sorun kedide. Yapacak bir şey yok.

O evde yaşamak isteyen zaten kendini sokakta bulmak ister. Kedi çişi koklamadın herhalde sen.
Kedi çişi koklamak gibi çarpık düşüncelerim yok da sen biliyorsun. Lavantalı kedi kumu var yada başka kokulu olanlar. Sen kedi besleyenlerin evi kokuyor zannediyorsun? Neyse gerek yok ...

@AgeanGothic Koltuğa işeyen 2 aylık bir kediden bile daha düşük seviyede olduğunu bil istiyorum. Büyüyünce öğrenirsin falan yazmışsın, fakirler yazmışsın ne bu uslüp? Düzgün laftan anlamıyor musun sen? Böyle saçma sapan yorumlar yazacaksan hiç girme bile foruma. Triplex, dublex her neyse o evinde otur bir yerlerini büyüt.

Yeni konular

Geri
Yukarı