Kedim koltuğa işiyor

@cinar112 Hocam kediler genellikle yemek yedikleri yere tuvaletlerini yapmazlar. Yemeğini orayı koymayı deneyebilirsiniz, işe yaradığını görmüştüm. Onun dışında sirkeyi deneyebilirsiniz. Orayı yer edinmiş olabilir veya sizi cezalandırmak amaçlı oraya yapıyor olabilir. Kedim de aynı şeyi yapıyordu. Veterinerimiz cezalandırma yaptığını söyledi. Yaptığınız bir hareketten tutun odanızı değiştirmenize kadar nedenleri olabilir bunu kestirmek zor maalesef.

O zaman nereye işerse işesin şikayet etmemesi gerekiyor.

İster eder ister etmez sana ne? İstemiyorsan bakmazsın konuya biter.

Senin gibi IQ'su düşük düşünmeyi bile beceremeyen insanları gördükçe kafamı taşlara vurmak istiyorum. Sen kedi beslenilen evi ne zannediyorsun?

Kedinin pisliğini kokusu kum kabının 10 cm yakını dışına gelmez. Ayrıca kedi besleyince adam neden hemen fakir oldu? Adamın 1+1'de ailesiyle yaşadığını ve salonda yattıkları ne ara buldun?

Sen varken asıl Sherlock'a sen AgeanGothic gibisin demeliler. Köpek beslese zengin oluyordu dimi?

Kedi çişini bilmediğin buradan belli ki o hayvanın kokusunu almak için burnunu dayamana gerek yok. Bilip bilmeden konuşma. Adamin evi tahminen 1+1 kedi baktiklarina göre fakirler bu durumda o salonda yatacaklar ailecek. Sen sidik kokusuyla 8 saat aynı ortamda kalır mısın? Bazı şeyler deneyimlemeden olmuyor bunu zor yolla öğrenirsin büyüyünce.
Ciddi bir şekilde sorununuz var sizin, bir doktora görünün bence.

@cinar112 Hocam kediler genellikle yemek yedikleri yere tuvaletlerini yapmazlar. Yemeğini orayı koymayı deneyebilirsiniz, işe yaradığını görmüştüm. Onun dışında sirkeyi deneyebilirsiniz. Orayı yer edinmiş olabilir veya sizi cezalandırmak amaçlı oraya yapıyor olabilir. Kedim de aynı şeyi yapıyordu. Veterinerimiz cezalandırma yaptığını söyledi. Yaptığınız bir hareketten tutun odanızı değiştirmenize kadar nedenleri olabilir bunu kestirmek zor maalesef.
Tamam tesekkurler.

Ciddi bir şekilde sorununuz var sizin, bir doktora görünün bence.

Tamam teşekkürler.

Hocam problemi çözdünüz mü? Bende 2 kedi sahibiyim. Bir kedimin kumunun yanında sesli bir şey çalışıyordu ve korkudan kuma yaklaşamadığı için bir kere koltuğa işemişti. Yani kumun doğru yerde olduğunu kontrol edin. Sizin kedi daha küçük büyük ihtimalle eğitim ile alakalı lakin herkes onu yazmış bende farklı bir problem olabilir diye uyarmak istedim.

Hocam problemi çözdünüz mü? Bende 2 kedi sahibiyim. Bir kedimin kumunun yanında sesli bir şey çalışıyordu ve korkudan kuma yaklaşamadığı için bir kere koltuğa işemişti. Yani kumun doğru yerde olduğunu kontrol edin. Sizin kedi daha küçük büyük ihtimalle eğitim ile alakalı lakin herkes onu yazmış bende farklı bir problem olabilir diye uyarmak istedim.
Daha önceden kumuna yapıyordu ama.

hm hayır,benımkıler sürekli kum dışında koltuga işiyorlardı limonla çözdum,kediniz kucuk oldugundan henuz alişmmamiş olabilir 1 hafta odanızda tutup 2-3 saat aralıklarla kumunun yerini hatırlatabilirsiniz,1 hafta sonunda alişacaktir.
Allah Allah garip. Kumunun yerini filan mı değiştirdiniz? Dediğim gibi kumun etrafını kontrol edin bir belki etrafta onu korkutan veya rahatsız eden bir şey vardır.
Kedi daha ilk dogdugun da annesi kendi yatagina isiyormus ondan alismis galiba.

Geri
Yukarı