Kedim uyurken sürekli bana bakıyor

EMOyt

Decapat
Selam dostlar, yeni kedi sahiplendim daha 3 aylık. Daha bugün geldi eve ve ben de odama koydum ona güzel bir yuva hazırladım. Fakat bir şey fark ettim ben yatağımın yanında bilgisayar ile oynarken kedim sürekli bana bakıyor. Neden olabilir? Yerini falan mı yadırgadı acaba?

Dosya Ekleri

• IMG_20220821_004839.jpg
    IMG_20220821_004839.jpg
    120,5 KB · Görüntüleme: 212
Şuanda sırt üstü yatmış bir biçimde bana karnını göstererek bakıyor.

Aman dikkat, karın kapanı! Sakın karnından sevmeyiniz, yavru bir aslan elinizi paramparça edebilir (!)

Tanımaya çalışıyor muhtemelen. Yeni eve gelen bir çok hayvanımda aynı durumu gözlemlemiştim.

Oyun istiyor abisi. Şaka maka hocam bilgisayarı bırakıp bence biraz onunla ilgilenin karnını kaşıyın.
Hocam zaten eve geldiğinde bilgisayarı falan kapadım hep onla ilgilendim 3 saat falan oyuncaklar falan oynattım, alıştığını düşünüyorum hemen çünkü kucağıma aldım okşadı mırıldandı falan.

Daha yaşı çok küçük olduğundan dolayı seni, dünyayı tanıyor. Bu süreçte onunla ilgilenmenin çok faydası olur. En azından 1 hafta boyunca onu yalnız bırakma, sürekli onunla ilgilen. Bilgisayar başına geçtiğinde masanın üstüne küçük bir örtüden yer yapıp oraya koy. Atıyorum LoL'desin öldüğün zaman karnını okşa.

Aman dikkat, karın kapanı! Sakın karnından sevmeyiniz, yavru bir aslan elinizi paramparça edebilir (!)

Tanımaya çalışıyor muhtemelen. Yeni eve gelen bir çok hayvanımda aynı durumu gözlemlemiştim.
Hocam şuanda gözlerini kapadı uyumaya geçti sanırım, konuyu açtıktan sonra bi 20 dakka bakmaya devam etti. En sonunda dayanamadım sevdim kafasından öptüm biraz mırıldanarak uyku pozisyonuna geçti. Şuanda bu şekilde.

Maşallah çok tatlıymış. Hayırlı uzun ömürlü olsun. Tanımaya çalışıyordur, siz de ondan göz temasinı kesmeyin, en sigma kim ortaya çıksın.

Sağ olun hocam, en sigma kim belli göz bile kırpmadan bakıyor maşallah 🤣.

Dosya Ekleri

• IMG_20220821_011940.jpg
    IMG_20220821_011940.jpg
    125,7 KB · Görüntüleme: 175
  • IMG_20220821_011934.jpg
    IMG_20220821_011934.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 174

Geri
Yukarı