Kedimi bulamıyorum!

ensecan

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, kedim 6 aylık, çipi yok, ve 5 saattir eve gelmiyor! Bulamıyorum... Her gün akşam saatlerinde tasması ile parka çıkarıp gezdiriyorum, bazı insanlar "bana ne kadara satarsın?" tarzı sorular soruyor. Kaçırmış olabilirler mi? Ne yapmalıyım? Yazmayı unutmuşum, cinsiyeti erkek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gidebileceği ya da günlük olarak gitmiş olduğu yerleri kontrol et. Çevreye sor soruştur resmini gösterip. Çağırınca geldiği ya da hoşlandığı bir oyuncağın sesi yahut ilgisini çekebilecek bir video ile gezebilirsin sokakta gelme ihtimaline karşı.
Birinin kaçırmış olması gerek çünkü dışarı çıkar yarım saatte eve geri gelir bazıları kıskanıyordu çünkü?😭😭😭🤤😓😢

Merhaba, kedim 6 aylık, çipi yok, ve 5 saattir eve gelmiyor! Bulamıyorum... Her gün akşam saatlerinde tasması ile parka çıkarıp gezdiriyorum, bazı insanlar "bana ne kadara satarsın?" tarzı sorular soruyor. Kaçırmış olabilirler mi? Ne yapmalıyım? Yazmayı unutmuşum, cinsiyeti erkek.

Instagram hesabı falan aç Facebook'tan bulmuştu kuzenim köpeğini öyle.

Saat 22:00 gibi fark ettim olmadığını. O saatten beri kaç kere arıyorum yok! Şu saate kadar acıkması lazımdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Binanın önüne kumunu ve dışkısını bırakın ve gündüz etrafta oynayan çocuklar varsa onları haberdar edin, kediyi görüp haber verebiliyorlar. Kısırlaştırılmadıysa manita peşindedir. Benim kedimde 6 aylıkken bir anda ortadan kayboldu 5 gün boyunca yoktu sonra tüm siteyi adını bağırarak dolaştım akşamında geldi zayıflamıştı. Bu olayı birkaç defa daha yaşadım. Bir kerede 1 hafta sonra geldi. Umarım sizinki de tez zamanda gelir.

Geri
Yukarı