Kedimi kısırlaştırmalı mıyım?

MalatyalıGeralt

Femtopat
Arkadaşlar konuyu belirteyim konu asla troll değil. Trollüğü sevmem zaten. 6 aylık ergenliğe girmiş erkek kedim mastürbasyon yapıyor. Mastürbasyondan kastım şöyle; dün bir baktım bir şeyin üstünde bir ileri bir geri yukarı aşağı falan yapıyor. Dedim ne yapıyor bu acaba. Gittim baktım altında beyaz ve küçük boyutta bir oyuncak ayıcık var. Onu ters çevirmiş ileri geri yukarı aşağı yapıp sürtünüyor. Kaldırdım şeyi kalınlaşmış belirgin olmuş. Dün bu hareketi sürekli yaptı. Ayıcıkların hepsini toplayıp kaldırdım yapmayı bıraktı. Kediyi kısırlaştırayım diye düşündüm ancak biraz daha gelişsin 12 aylık olsun öyle yapayım daha iyi olur gibi diye düşündüm. Ama bu sefer bu kedi dayanamayacak hale gelmiş resmen. Şu an düzgün sevdiriyor kendini. Ama arada kızgınlaşıyor ısırmaya başlıyor son gücüyle. Ne yapsam? Kısırlaştırsam mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kendi kedimi 8 aylıkken kısırlaştırmıştım, bir kaç ay daha sabretmeni tavsiye ederim.
Ya bizim tanıdık veteriner var. Şu an kızgınlaşmış kısırlaştırsanız olur diyor. Ancak 12 aylık olunca kısırlaştırırsanız daha sağlıklı olur dedi. Şimdi sağlıklı derken neden 12 aylık olunca daha sağlıklı oluyor acaba? Arada kaldım. Yani diyorum 12 aylığa kadar bekleyelim ama bu sefer cidden çok kızgınlaşıyor sürekli bir yerlere sürtünüyor.

Ya bizim tanıdık veteriner var. Şu an kızgınlaşmış kısırlaştırsanız olur diyor. Ancak 12 aylık olunca kısırlaştırırsanız daha sağlıklı olur dedi. Şimdi sağlıklı derken neden 12 aylık olunca daha sağlıklı oluyor acaba? Arada kaldım. Yani diyorum 12 aylığa kadar bekleyelim ama bu sefer cidden çok kızgınlaşıyor sürekli bir yerlere sürtünüyor.
Bizim veterinerimiz de aynı şeyi söylemişti ama herhangi bir sorunla karşılaşmadık kısırlaştırdığımız için, sağlıktan kastedilen (bana söylenen) kas ve kemik gelişimi ama dediğim gibi herhangi bir sorunla karşılaşmadık sağlık açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı