Kedimi çagırdığımda gelmiyor

Hiçbir şey. Kediler karakterleri gereği gıcık hayvanlar. Canları isterse ilginize yanıt verirler. İstemezlerse hiçbir şey yaptıramazsınız.
Siz onu sıkmayın, sıkıştırmayın. Sizin yanınızda rahat ve güvende olduğunu hissederse zaten zamanla kendisi size ilgi göstermeyi seçecektir.

Hiçbir şey yapman gerekmiyor, kediler öyledir. Ne zaman isterse o zaman gelir, ne zaman işi düşerse o zaman yanaşır. Tekir kedi olmadığı sürece emin ol ki böyle, cinsler zaten insanlara uzak oluyor genelde.

Hiçbir şey yapman gerekmiyor, kediler öyledir. Ne zaman isterse o zaman gelir, ne zaman işi düşerse o zaman yanaşır. Tekir kedi olmadığı sürece emin ol ki böyle, cinsler zaten insanlara uzak oluyor genelde.
Tekir kedim var yaş mama dememiz yeterli hemen uyuduğu yerden kalkıyor mamasını yiyor geri gidiyor. İsmini söylediğimizde de geliyor.

Tekir kedim var yaş mama dememiz yeterli hemen uyuduğu yerden kalkıyor mamasını yiyor geri gidiyor. İsmini söylediğimizde de geliyor.
O yüzden tekir olmadığı sürece insanlardan soğuktur dedim. Zamanında tekir kedim vardı, o da bize bağlıydı. Şu an üç cins kediye sahibim, üçü olmasa tekir alırdım. Cinslere özellikle tonla para veren insanları anlamıyorum.

Geri
Yukarı