Kedimin ciğerleri sigaradan zarar görür mü?

507320

Decapat
Evde 3 tane kedim var fakat 1 tanesinin astımı var geceleri rahatsiz nefes alıyor. Sigara kullanıyorum odamdaki balkona çıkıp içiyorum hiçbir şekilde kedimin yanında içmiyorum ama balkon odamda olduğu için kapıyı açıp kapatırken azıcık koku yayılıyor odaya odayı 3dk havalandırıp kedimi içeri alıyorum. Üstümü değiştirmiyorum üstüm sigara kokuyor. Bu kadarının kedime zararı olur mu? Ya da ne kadar olur? Yeterince dikkat etmeye çalişiyorum ama.

Evde 3 tane kedim var fakat 1 tanesinin astımı var geceleri rahatsiz nefes alıyor. Sigara kullanıyorum odamdaki balkona çıkıp içiyorum hiçbir şekilde kedimin yanında içmiyorum ama balkon odamda olduğu için kapıyı açıp kapatırken azıcık koku yayılıyor odaya odayı 3dk havalandırıp kedimi içeri alıyorum. Üstümü değiştirmiyorum üstüm sigara kokuyor. Bu kadarının kedime zararı olur mu? Ya da ne kadar olur? Yeterince dikkat etmeye çalişiyorum ama.

Sigara dumanı kediler için zararlı gözlerinin sulanmasına neden oluyor diye biliyorum.
(kokusu hakkında bir fikrim yok)

Evde 3 tane kedim var fakat 1 tanesinin astımı var geceleri rahatsız nefes alıyor. Sigara kullanıyorum odamdaki balkona çıkıp içiyorum hiçbir şekilde kedimin yanında içmiyorum ama balkon odamda olduğu için kapıyı açıp kapatırken azıcık koku yayılıyor odaya odayı 3dk havalandırıp kedimi içeri alıyorum. Üstümü değiştirmiyorum üstüm sigara kokuyor. Bu kadarının kedime zararı olur mu? Ya da ne kadar olur? Yeterince dikkat etmeye çalışıyorum ama.
Sigara dumanındaki zararlı bileşenler insana zarar verdiği gibi hayvana da zarar verir. Astımı olsun olmasın onları sigara dumanına maruz bırakmayın.

Geri
Yukarı