Kediye Nasıl Çip Taktırılır?

wibonsue

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kedime çip taktırmam gerekli 2 gün kalmış tarım ve orman bakanlığında 80 TL'ymiş diye duydum yarın taktırmayı düşünüyorum.
Sorularım ise randevu almaya gerek var mı yoksa direkt gidiyor muyuz?
Kredi kartı geçiyor mu yoksa nakit zorunlu mu?

Valla ben geçen sene köpeğime veterinerde taktırmıştım. Şimdi çip krizi vurmuş burayıda veterinerlerin elinde çip yok olanda çok pahalı. Randevu istemez diye tahmin ediyorum. Müşterilerimdem biliyorum ellerinde petleriyle Tarım ve Orman Bakanlığına götürdüğünü söylemişlerdi. Çip takmak işlemi kolay bilgilerini alıyorlar kaydediyorlar. Şırınga ile deri altına aşı yapılır gibi takılıyor.

Arkadaşlar kedime çip taktırmam gerekli 2 gün kalmış tarım ve orman bakanlığında 80 TL'ymiş diye duydum yarın taktırmayı düşünüyorum.
Sorularım ise randevu almaya gerek var mı yoksa direkt gidiyor muyuz?
Kredi kartı geçiyor mu yoksa nakit zorunlu mu?
Pazartesi öğlen tarım ve orman bakanlığına randevu almadan gittim. Form doldurdum ve birkaç kişilik sıranın ardından kediye çipi taktılar ve çıktım. 75₺ Ücret aldılar. Veterinerler aşırı kazık fiyat çekiyor her zaman olduğu gibi onun için mümkünse tarım orman bakanlığında yaptırın.

Tarım bakanlığında randevu gerekiyor. Şu an çoğu yerde çip kalmamış. Gidip beyanname veriyorsunuz ve çip geldikten sonra sizi arıyorlar. Çip taktıramazsanız kesinlike listeye isminizi yazdırın yoksa cezası var.

Geri
Yukarı