Kediyi balkona koymak yanlış mı?

Salona taşıdım odasını kedi bakmanın kolay olduğunu sanmıştım ama değilmiş madem öyle bana da alıştı bende evini taşıdım ve kapıları açık bıraktım kumuna alıştı zaten ama inşallah ben evde yokken başına bir şey gelmez.
Ve bu arada kedim zaten 16 saat ile 22 saat arası uyuyor çok diyen var ama onu da bir sorayım.

Salona taşıdım odasını kedi bakmanın kolay olduğunu sanmıştım ama değilmiş madem öyle bana da alıştı bende evini taşıdım ve kapıları açık bıraktım kumuna alıştı zaten ama inşallah ben evde yokken başına bir şey gelmez.

Hocam tepelerde raflarda düşürebileceğini düşündüğünüz bir şey yoksa sorun olmaz. Ocağı açıp evi patlatacak hali yok.

Tamamdır o zaman kedimin evini salona yaptım kapısına açık kalır yavas yavas öğrenir gününün çoğunu uyuyarak geçiriyor 16 saat veya 22 saat arasında uyuyor ben gelene kadar uyur sanırım 🙂 öğrenir yavas yavas inşallah.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kokudan falan rahatsız oluyorsanız ki iki-üç günde bir kum kabini temizleyince oda olmaz kum kabını balkona koyun orada dursun. Kışın alın tabiki. Kediler zaten 7/24 ilgi isteyen hayvanlar değillerdir. En az 12-13 saat uyurlar zaten
Artık kesin eminim çocuk doğurma ve hayvan sahiplenme ehliyeti olmalı. Cem Yılmaz'ın dediği gibi buldozer kullanamayan insanlar neler neler yapmaya çalışıyorlar.

Geri
Yukarı