Kedimi balkona kapatmışlar

Slow Poop

Centipat
Yer
Ankara
Annem vardı evde sadece ben çıkacaktım evden kedide balkondaydı annemle. Dedim anneme çıkart diye dursun bişey olmaz dedi tamam dedim çıktım. 2 saat sonra geldim annemgil dışarı gitmiş. Kedim balkonda kalmış kapısınıda kapatmışlar. Biyerden miyavlama sesi geliyordu ard arda balkonu açtım o böyle yüksek bi duvar var kedinin inemiyeceği rafın en tepesi gibi düşünün orda miyavlıyormuş. Korkmuş titriyordu çok acıkmış hemen koşup yemek kedi. Hava bayağı soğuktu şuan ekstra bişey yapayımmı? Ve ne deyim ben anneme aradım girmeseymiş balkona diyor deli olucam.
@LOTR Manyağı @Linux Kaymak

Kusura bakmayın ama anneniz pek akıllı değil. Kedinizin insan olmadığını, hayvan olduğunu ve mantıklıca düşünüp girip girmemeye karar veremeyeceğini bilmiyor.

Konuya döncek olursak şimdilik bir şey yapma. Baktın ki dışkılarken zorlanıyor, ishal filan, o zaman ilgilenirsin.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın ama anneniz pek akıllı değil. Kedinizin insan olmadığını, hayvan olduğunu ve mantıklıca düşünüp girip girmemeye karar veremeyeceğini bilmiyor.

Konuya döncek olursak şimdilik bir şey yapma. Baktın ki dışkılarken bir zorlanıyor, ishal filan, o zaman ilgilenirsin.
Hocam bence burda akıldan çok bir dışlama söz konusu.

Anneniz balkona gittiğinde kapıyı üstüne kilitleyin, niye diye sorarsa girmeseydin diyin.(!)
Biraz üşümüştür bir şey olacağını sanmıyorum. Korkmuşsa bir süre yanınıza gelmeyebilir. O gelene kadar siz üstüne gitmeyin. Kendisi ısınıp rahat hissedince gelecektir.
Bi 5 dakika oldu, şuan geldi yanıma uyuyor.

Bence bunu yapmayın çünkü sizin ona soğukluğunuzu yine kediden çıkarabilir.
Annemi aradım girmeseymiş balkona diyor.
Maalesef hocam. Öyle biri değil aslında her gün kediyi sever okşar kedi delisidir çok sever artık ne olduysa bilmiyorum. Bile bile kediyi orda bıraksa zaten artık soğuk davranmayı geçer.

Geri
Yukarı