Keenetic Carrier DSL AC1200 yerine Tenda V12 AC1200 kullanılır mı?

Keenetic Carrier DSL halihazırda VDSL destekleyen router+modemdir. Sana bu satışı yapan ya kara cahil ya da daha olası ihtimalle kendi malını satmak isteyen yavşağın teki.

Kendim bir yıldan fazladım Tenda V12'yi kullanıyorum. Yazılımı hoşuma gitmedi ama dört farklı cihaz denedikten sonra bütçem dahilinde bana en iyi Wi-Fi kapsama alanı sunan cihaz olduğu için kullanmaya karar vermiştim. Yazılımı kötü olsa da kendisiyle aynı fiyattaki Keenetic Omni DSL'den çok daha iyi hatta Extra DSL'den bile bazı yönleriyle kuvvetliydi.

Halihazırda Carrier DSL de Tenda V12 de senin ihtiyacını görür. İlki daha güzel yazılıma sahipken ikincisi ileriye dönük olarak bir gün gigabit hızda altyapıya kavuşursan onunla kullanmaya müsait.

Benim de aklıma kurt düştü. Şimdi jelatini bile acılmamıs modemimle işteyim çıkışta gidip iade yapacağım üzülerekten. Bende daha önce kullanmadığım için Keenetic modem anlayamadım. Adam gittikten sonra jeton düştü.

Keenetic'ten asla şaşmayın. Bu cümle her şeyi açıklıyor.
forumda övgülerle bahsedildiği için aldım bende ama gel gör ki kullanmak yine nasip olmadı zorla istemediğim marka modemi kullanmak zorundayım

Benim de aklıma kurt düştü. Şimdi jelatini bile acılmamıs modemimle işteyim çıkışta gidip iade yapacağım üzülerekten. Bende daha önce kullanmadığım için Keenetic modem anlayamadım. Adam gittikten sonra jeton düştü.
Keenetic markası ağ ürünlerinin Apple'ı gibi. Güzel yazılımı ve ortalama üstü güçte işlemcisi var. Ancak özellik olarak kıt ve fazla pahalı.

Sen hangisini kullanırsan kullan. İkisi de işini görür. Ancak sana yalan söyleyip satış yapan şerefsize inat önce Tenda'yı iade etmeyi denesen daha iyi olur.

Keenetic markası ağ ürünlerinin Apple'ı gibi. Güzel yazılımı ve ortalama üstü güçte işlemcisi var. Ancak özellik olarak kıt ve fazla pahalı.

Sen hangisini kullanırsan kullan. İkisi de işini görür. Ancak sana yalan söyleyip satış yapan şerefsize inat önce Tenda'yı iade etmeyi denesen daha iyi olur.
hocam benim asıl şüphelendiğim olay ; Müşteri hizmetleri bana modem satışı yapmadıklarını üstünü çizerek söyledi. Bunlar kuruluma gelirken dışarıdan toptan aldığı ürünleri 300 400 TL kar ile satıyor olabilir mi acaba. Benim aklıma direk bu geliyor. Arayıp öğrenicem iade istiycem bakalım ne olacak

Anlattığım gibi oldu hocam. Modemi görür görmez bu olmaz bu güçlendirici kurulmaz modem olarak kullanılmaz falan deyip kendi getirdiği Tenda marka modeli sattı bende mecbur kaldım. Attığım modemide buradan görüp almıştım.

Bunu nasıl yapabilirler? Sizin satın aldığınız modem 50Mbps paket için fazlasıyla yeterliydi. Ayrıca hat bağlanamaz vb. söylemler de ne oluyor?

Türk Telekom ne zamandar beri kendi havuzundaki modemler dışında piyasadaki modemleri satıyor?

Size gelen ekip, kendi modemini satmak için düpedüz yalan söylemiş. Ben daha önce böyle bir şey ile karşılaşmadım.

Modem güzel, piyasada çok satatn modemlerden biri, o konuda sıkıntı yok.
Asıl sıkıntı size yalan söyleip boşuna masraf yaptırmaları.

İnanılır gibi değil, yerinizde olsam şikayet etmedik yer bırakmazdım.

Son düzenleme:
Bunu nasıl yapabilirler? Sizin satın aldığınız modem 50Mbps paket için fazlasıyla yeterliydi. Ayrıca hat bağlanamaz vb. söylemler de ne oluyor?

Türk Telekom ne zamandar beri kendi havuzundaki modemler dışında piyasadaki modemleri satıyor?

Size gelen ekip, kendi modemini satmak için düpedüz yalan söylemiş. Ben daha önce böyle bir şey ile karşılamşadım.

Modem güzel, piyasada çok satatn modemlerden biri, o konuda sıkıntı yok.
Asıl sıkıntı size yalan söyleip boşuna masraf yaptırmaları.

İnanılır gibi değil, yerinizde olsam şikayet etmedik yer bırakmazdım.
yukarıda arkadaşa da bahsettim bunlar şirketten habersiz dışarıdan modem satıp kendi ceplerine atıyor olabilirler. Bu konuyu bildiricem hocam müşteri hizmetlerine bakalım ne diyecek. Valla salak yerine kondum resmen. Normal şartlarda modem açık olsa kurardım kendimde modem kapalı iade almazlar diye açamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı