Keenetic Extra DSL CRC değeri görme

Sorunuzun cevabı bu linkte. Chrome extension yükleyerek görebiliyorsunuz. Ya da telnet/ssh ile fakat bu yol tavsiye edilen bir yol değildir.
Teşekkürler deneyeceğim. Bu kadar detaylı bir arayüzün standardında bu değeri görememek ilginç.

Teşekkürler deneyeceğim. Bu kadar detaylı bir arayüzün standardında bu değeri görememek ilginç.
İleride stabil güncelleme ile de eklenecektir diye tahmin ediyorum. Keenetic yazılım ekibi bu tarz şeylere çok açık. Geri bildirimlere çok dikkat ediyorlar.

Arayüzde aslında var fakat son kullanıcıya kapalı normal haliyle. Bu uzantı kullanıcının görebileceği şekilde açılmasını sağlıyor.

Karanlık mod da öyle mesela. Standart haliyle olmalı. O da yakında olacaktır diye düşüyonüyorum.

İleride stabil güncelleme ile de eklenecektir diye tahmin ediyorum. Keenetic yazılım ekibi bu tarz şeylere çok açık. Geri bildirimlere çok dikkat ediyorlar.

Arayüzde aslında var fakat son kullanıcıya kapalı normal haliyle. Bu uzantı kullanıcının görebileceği şekilde açılmasını sağlıyor.

Karanlık mod da öyle mesela. Standart haliyle olmalı. O da yakında olacaktır diye düşüyonüyorum.
Teşekkürler çalıştı.
Nedir bu CRC? Ben de Extra DSL kullanıyorum.
Hocam özetle, modeme gelen veya giden veride hata olup olmadığını anlamamıza yarıyor benim bildiğim.
@Eryd CRC hatası 0 olarak gözüküyor ancak ilk defa gördüğüm FEC hatası 10.000 olarak gözüküyor 24 saattir bağlı olan internette. Bu ne anlama geliyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı